Personální ředitelkou společnosti Schindler CZ je Možná, technickým ředitelem Bubeníček

Hlavní stránka / Personální změny / Personální ředitelkou společnosti Schindler CZ je Možná, technickým ředitelem Bubeníček

22.1.2016

Personální ředitelkou společnosti Schindler CZ je Možná, technickým ředitelem Bubeníček Společnost Schindler CZ, a. s. představila nové obsazení významných postů. Personální ředitelkou je Martina Možná, která bude mít na starosti také bezpečnost zaměstnanců a etický kodex pro Českou i Slovenskou republiku. Technickým ředitelem se stal Václav Bubeníček, který ve firmě působí více než deset let.

Martina Možná si za svou více než patnáctiletou kariéru v oblasti řízení lidských zdrojů vyzkoušela jak poradenskou činnost, tak řízení personálního oddělení ve finančním sektoru a v oboru vzdělávání. Působila například ve společnostech AXA, PricewaterhouseCoopers Česká republika a International School of Prague. „Mezi mé priority patří opravdové propojení byznysu, efektivity a práce s lidmi tak, aby byli spokojení i naši zákazníci a obchodní partneři. Za nezbytný považuji servis s klientským přístupem k zaměstnancům a komunikaci,“ říká Martina Možná. Zaměří se také na další podporu profesního rozvoje zaměstnanců. Ve volném čase se absolventka Univerzity Karlovy, Fakulty sociálních věd, obor sociologie, věnuje své rodině, sportuje (mimo jiné běhá maratóny), chodí do divadla, učí se hrát na piano a studuje cizí jazyky.
 
Václav Bubeníček pracuje ve společnosti Schindler CZ 12 let, mimo jiné zastával pozice prodejce nových instalací, Key Account Manager, vedoucí prodeje a ředitel oblasti Morava. Na postu technického ředitele se zaměří na posílení orientace technického oddělení na zákazníka. „Podpora prodeje a dalších výkonných složek společnosti je zásadní pro další rozvoj naší společnosti na českém i slovenském trhu,“ říká Václav Bubeníček. Mezi jeho zájmy patří psychologie (s důrazem na celkový rozvoj člověka) a cyklistika ve všech formách. Má rád přírodu, především hory, a to jak v zimě, tak v létě. Václav Bubeníček má tři dcery.
 
Společnost Schindler byla založena ve Švýcarsku v roce 1874. Dnes je koncern Schindler Group předním světovým dodavatelem výtahů, eskalátorů a souvisejících služeb. Řešení značky Schindler v oblasti mobility přepraví denně po celém světě více než jednu miliardu osob. Úspěch společnosti se opírá o práci 55 tisíc zaměstnanců ve více než stovce zemí.
 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Martina Možná-Schindler CZ

Martina Možná-Schindler CZ

Václav Bubeníček, Schindler CZ

Václav Bubeníček, Schindler CZ

 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

http://avtomaticheskij-poliv.kiev.ua

www.steroid-pharm.com

www.farm-pump-ua.com/
Všechna práva vyhrazena © 2018