Prologis posiluje svůj tým v regionu CEE o tři nové zaměstnance

Hlavní stránka / Personální změny / Prologis posiluje svůj tým v regionu CEE o tři nové zaměstnance

17.10.2014

Prologis posiluje svůj tým v regionu CEE o tři nové zaměstnance PRAHA - Globální lídr v oblasti průmyslových nemovitostí, společnost Prologis, Inc. (NYSE: PLD), oznámila, že jmenoval tři nové zaměstnance v České republice a na Slovensku – Martin Baláž nastoupil na pozici Senior Leasing & Development Manager pro Českou republiku a Slovensko, Pavel Kruml na pozici Senior Property Manager pro Českou republiku a Daniel Handlíř na pozici Project Coordinator pro Českou republiku.

Martin Baláž bude zodpovědný za nájemní aktivity a výstavbu v České republice a na Slovensku. Do společnosti Prologis přichází ze společnosti Cushman & Wakefield, kde byl Associate Partner a zastával pozici vedoucího oddělení pro průmyslové a maloobchodní sklady na Slovensku a vedoucího průmyslového oddělení v České republice. Titul MBA získal v oboru Construction and Real Estate na univerzitě College of Estate Management in Reading ve Velké Británii.
 
Pavel Kruml má v náplni práce správu nemovitostí, péči o zákazníky a další související úkoly na českém trhu. Posledních osm let strávil ve společnosti JLL (Česká republika), kde jako Associate Director pracoval na pozici Property Manager a vedoucí průmyslového oddělení. Byl zodpovědný za řízení týmu, který spravuje obchodní a logistické parky. Předtím strávil tři roky ve společnosti Ahold jako Asset Manager pro Českou republiku, kde měl na starosti nemovitosti.
 
Daniel Handlíř bude podporovat týmy pro řízení výstavby, včetně nejrůznějších projektů na mírů klientům společnosti v České republice a Slovensku. Do společnosti Prologis přichází s více než deseti lety zkušeností s řízením projektů v nejrůznějších společnostech po celém světě. Vysokoškolský inženýr s titulem z Českého vysokého učení technického dříve pracoval jako projektový manager pro developerskou a investiční společnost Neopower a jako projektový manažer v developerské skupině BTG Holding. 
 
„Během roku 2014 jsme nakoupili nové nemovitosti o rozloze 340 tisíc metrů čtverečních a postavili nové projekty o rozloze 92 000 metrů čtverečních. Nově jmenovaní se připojí k našemu silnému, zkušenému a schopnému CEE týmu a pomohou nám, abychom i nadále při růstu společnosti dokázali našim zákazníkům zajistit nejvyšší standard služeb,“ uvedl Ben Bannatyne, Prologis Managing Director pro střední a východní Evropu.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Daniel-Handlir-Prologis.jpg

Daniel-Handlir-Prologis.jpg

Martin-Balaz-Prologis.jpg

Martin-Balaz-Prologis.jpg

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

viagraon.com

www.xn----7sbajornvhu8c.com.ua

https://topobzor.info
Všechna práva vyhrazena © 2018