Radim Římánek je novým členem vedení HB Reavis Group

Hlavní stránka / Personální změny / Radim Římánek je novým členem vedení HB Reavis Group

22.10.2013

Radim Římánek je novým členem vedení HB Reavis Group PRAHA - Mezinárodní developerská skupina HB Reavis významně rozšiřuje své mezinárodní aktivity a mění obsazení svého vrcholného vedení. „Dosud jsme působili ve čtyřech zemích regionu CEE, naše stále se rozvíjející aktivity si vyžádaly i změnu v představenstvu skupiny,“ potvrdil předseda představenstva a majoritní vlastník HB Reavis Group Ivan Chrenko.

Za aktivity společnosti na českém trhu bude jako nový člen představenstva skupiny zodpovědný Radim Římánek.  Do jeho kompetence bude spadat i aktuálně otevíraná pobočka společnosti v Londýně, existující pobočka v Maďarsku a aktivity pronájmu napříč celou skupinou. „HB Reavis je jedním z nejdynamičtějších developerů v Evropě. Máme na všech našich trzích velké ambice a jen během dalších dvou až tří let plánujeme investovat několik set milionů euro,“ řekl Radim Římánek, v jehož kompetenci je i nadále IT a marketing skupiny.

Radim Římánek je absolventem Harvard College, do společnosti HB Reavis přišel na počátku roku 2012 ze společnosti McKinsey & Company, kde působil na pozici Associate Partner. V rámci newyorské a pražské kanceláře se soustředil na klienty z energetického, telekomunikačního a finančního průmyslu, v poslední době zejména v středoevropském regionu, na středním východu a v Africe. Ve volném čase se věnuje rodině, pilotování letadel a squashi.

Ve výkonném představenstvu HB Reavis jsou dále Group CEO společnosti Pavel Trenka, CFO skupiny Jiří Hrbáček, nově zodpovědný i za právní oddělení, dalšími členy jsou Marcel Sedlák odpovědný za aktivity na Slovensku, v Turecku a v Polsku a Róbert Kántor zodpovídající za řízení stavebního oddělení a asset managementu skupiny.  Členy širšího představenstva společnosti zůstávají jeho předseda Ivan Chrenko, Viliam Pančík a Maarten Hulshoff.

Mezinárodní developerská skupina HB Reavis sídlí v Lucembursku, působí na Slovensku, v Polsku, v Maďarsku, Chorvatsku a v České republice. Skupina od svého založení v roce 1993 úspěšně realizovala projekty v segmentu kancelářských, obchodních a logistických nemovitostí s celkovou pronajímatelnou plochou přesahující 670 tisíc metrů čtverečních. V současnosti zaměstnává 400 profesionálů, spravuje a rozvíjí aktiva v hodnotě 1,4 miliardy eur a udržuje svou silnou finanční pozici s vlastním kapitálem více než 860 milionů eur. Skupina HB Reavis využívá integrovaný obchodní model zahrnující development, výstavbu, správu majetku a investiční management. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

84% (38)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Электроинструмент Киев

steroid-pharm.com

https://steroid-pharm.com
Všechna práva vyhrazena © 2018