Ředitelem nově vzniklé Asociace developerů je Tomáš Kadeřábek

Hlavní stránka / Personální změny / Ředitelem nově vzniklé Asociace developerů je Tomáš Kadeřábek

5.12.2015

Ředitelem nově vzniklé Asociace developerů je Tomáš Kadeřábek PRAHA – Tomáš Kadeřábek se stal ředitelem nově vzniklé Asociace developerů, která zahájila svoji činnost v polovině listopadu. Do funkce jej zvolila valná hromada tohoto profesního sdružení.

Hlavním úkolem Tomáše Kadeřábka je zahájení dialogu se všemi cílovými skupinami, tedy s institucemi, které jednání developerů ovlivňují, i s občany, kteří využívají výsledky jejich činnosti.  „Chceme otevřeně diskutovat o roli developerů v udržitelném rozvoji krajiny a měst a na příkladech úspěšných a respektovaných projektů ze zahraničí i z České republiky demonstrovat pozitivní přínos naší práce,” uvedl Tomáš Kadeřábek. Ten se zároveň zaměří i na rozšíření členské základny asociace o další firmy ze všech oblastí developmentu a zároveň ze všech tuzemských regionů.
 
Tomáš Kadeřábek je absolventem stavební fakulty Českého vysokého učení technického, kde získal v roce 1986 inženýrský titul. Kariéru zahájil ve stavební společnosti Metrostav. V oblasti developmentu se pohybuje od roku 1993, kdy přestoupili do společnosti ING Real Estate. Zde řídil celou řadu developerských projektů a vypracoval se až do pozice generálního ředitele. Od roku 2006 působí jako nezávislý expert v developmentu komerčních nemovitostí prostřednictvím firmy TRESS, kterou spoluvlastní.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

источник

наливной пол купить

Relativity Group mmgp
Všechna práva vyhrazena © 2018