Richard Hořejší je novým partnerem AK Wilson & Partners

Hlavní stránka / Personální změny / Richard Hořejší je novým partnerem AK Wilson & Partners

6.6.2013

Richard Hořejší je novým partnerem AK Wilson & Partners PRAHA - Advokátní kancelář Wilson & Partners oznámila, že se novým partnerem kanceláře stal Richard Hořejší. Řady dosavadních partnerů tak rozšířil na osm – šest v České republice a dva na Slovensku. Richard Hořejší (32) působí ve společnosti Wilson & Partners od jejího založení v roce 2007. V kanceláři začal pracovat jako koncipient a postupně se přes advokáta a senior poradce vypracoval až na partnera kanceláře.

Hořejší je jedním z nejvýznamnějších právníků v oblasti realit v České republice a má bohaté zkušenosti s pronájmy (zastupováním jak pronajímatelů, tak nájemců), prodejem a nabýváním budov i pozemků a denní správou nemovitostí. Účastnil se několika náročných realitních „due diligence” a zastupoval mezinárodní pronajímatele maloobchodních a kancelářských prostor, kterým pomáhal s denními právními záležitostmi spojenými s provozem nákupních center a kancelářských budov. Hořejší pravidelně zastupuje jak developery, tak investory v soudních i arbitrážních řízeních v České republice a je znám jako neústupný advokát. 
 
V poslední době zastupoval několik investorů a developerů ohledně akvizic i prodejů kancelářských a rezidenčních prostor. Minulý rok pracoval pro společnosti Home Credit a Monster při řešení dvou největších pronájmů loňského roku. Před příchodem do Wilson & Partners, pracoval Hořejší jako koncipient u významné mezinárodní právnické firmy Linklaters a svůj titul získal na Právnické fakultě Karlovy Univerzity v Praze.  Hořejší je ženatý a má dvě děti.  Mluví česky a plynule anglicky a ve svém volném čase velmi rád plave a fotografuje.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

узнать больше

подробнее
Všechna práva vyhrazena © 2018