Středoevropský investiční tým C&W nově povede James Champan

Hlavní stránka / Personální změny / Středoevropský investiční tým C&W nově povede James Champan

6.10.2013

Středoevropský investiční tým C&W nově povede James Champan PRAHA - Společnost Cushman & Wakefield, největší soukromý světový realitní poradce, oznámila, že její partner a dosavadní šéf investičního týmu v České republice a Slovensku James Chapman byl jmenován do čela týmu na středoevropské úrovni (Polsko, Česká republika, Maďarsko a Slovensko). James Chapman v této pozici vystřídá Charlese Taylora, který se stal výkonným ředitelem polské kanceláře.

„Tato změna je součástí naší růstové strategie ve středoevropském regionu a našeho zaměření na poskytování integrovanější platformy posilující kvalitu služeb pro naše tuzemské i zahraniční klienty,“ uvedl šéf společnosti Cushman & Wakefield ve střední Evropě Jonathan Hallett.
 
James Chapman přišel do pražské kanceláře Cushman & Wakefield v roce 2001 a v uplynulých sedmi letech stál v čele investičního týmu v České republice a na Slovensku. Mezi nejvýznamnější úspěchy z poslední doby patří spolupráce se společností Aberdeen při prodeji komplexu The Park. Předtím pracoval v londýnské centrále firmy a nyní přesídlí do Varšavy.
 
James Chapman absolvoval Nottingham Trent University v oboru řízení nemovitostí a je členem Královského institutu autorizovaných odhadců. „Jamesovo povýšení je jedním z celé řady kroků, jejichž cílem je výrazné posílení naší nabídky v oblasti kapitálových trhů napříč regionem EMEA. Středoevropský region nadále zaznamenává výrazný růst objemů investic, přičemž většina investorů se zaměřuje na Polsko jako na největší a nejstabilnější trh v regionu,“ říká šéf pro kapitálové trhy regionu EMEA ve firmě Cushman & Wakefield Jan Willem-Bastijn.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.ka4alka.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018