V českém a slovenském týmu společnosti Prologis se povyšovalo

Hlavní stránka / Personální změny / V českém a slovenském týmu společnosti Prologis se povyšovalo

7.3.2018

V českém a slovenském týmu společnosti Prologis se povyšovalo Martin Baláž je novým viceprezidentem společnosti Prologis pro pronájem a výstavbu v ČR a na Slovensku, Václav Krasanovský byl povýšen na viceprezidenta pro správu nemovitostí, Martin Stratov je novým ředitelem pro pronájem a výstavbu na Slovensku a Kateřina Březinová je novou manažerkou pronájmů pro ČR. Prologis povyšoval ve svých kancelářích v České republice a na Slovensku.

Martin Baláž bude dozorovat a řídit nájemní a stavební aktivity společnosti v obou zemích a vést investiční projekty i nájemní činnost v jejích distribučních parcích. Do Prologisu nastoupil v roce 2014 a doposud pracoval jako ředitel pro pronájem a výstavbu pro Českou republiku a Slovensko. Dříve působil jako associate partner ve společnosti Cushman & Wakefield. Je držitelem titulu MBA v oboru stavebnictví a nemovitostí, který získal na College of Estate Management v Readingu ve Velké Británii.

Václav Krasanovský bude nově zodpovědný za vedení místních týmů správy nemovitostí a za zavádění provozních standardů a inovací. Doposud zastával funkci ředitele správy nemovitostí Prologis pro Českou republiku a Slovensko. Před nástupem do společnosti v roce 2007 pracoval pro King Sturge jako senior správce nemovitostí.
 
 
Martin Stratov bude ve spolupráci s Martinem Balážem pokračovat v řízení investičních projektů a leasingových aktivit společnosti v jejích slovenských parcích. Před nástupem do Prologis v roce 2016 strávil pět let jako vedoucí průmyslového oddělení a associate director společnosti JLL Slovensko.
 
 
Kateřina Březinová se bude zaměřovat na podporu nájemních aktivit ve stávajících českých parcích Prologis a přímo spolupracovat se zákazníky i zprostředkovateli pronájmů. Do Prologis nastoupila v roce 2016 jako asistentka leasingu. V letošním roce završí své magisterské studium oboru Hospodářská politika na VŠE v Praze.
 
 
„Tato povýšení jsou vyjádřením uznání skvělé práce našeho českého a slovenského týmu v roce 2017. I díky ní loni Prologis ve střední Evropě dosahoval vynikajících výsledků,” řekl Martin Polák, senior viceprezident a ředitel Prologis pro region střední a východní Evropy.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.renesans-centr.kiev.ua

ссылка monaliza.kiev.ua

www.topobzor.info
Všechna práva vyhrazena © 2018