Vedení Fincentra posílí dosavadní úspěšný šéf české Raiffeisenbank

Hlavní stránka / Personální změny / Vedení Fincentra posílí dosavadní úspěšný šéf české Raiffeisenbank

10.2.2015

Vedení Fincentra posílí dosavadní úspěšný šéf české Raiffeisenbank PRAHA - Mario Drosc nastoupí do vedení Fincentra v České republice a na Slovensku. V průběhu února bude jmenován místopředsedou představenstva, od 20. dubna 2015 bude i zástupcem generálního ředitele Petra Stuchlíka. Mario Drosc je další významnou osobností českého a slovenského bankovnictví, která se bude podílet na úspěšné „růstové story“ skupiny Fincentrum.

„Mario Drosc patří mezi nejúspěšnější manažery českého a slovenského bankovnictví. Jako skvělý manažer jistě pomůže k dalšímu růstu a efektivnímu fungování Fincentra, a umožní mi tak trávit více času se stávajícími i budoucími kolegy v nejlepší poradenské síti v ČR,“ uvedl Petr Stuchlík, zakladatel a předseda představenstva společnosti Fincentrum.
 
Mario Drosc přichází do vedení Fincentra z vedení české pobočky Raiffeisenbank, kam nastoupil v létě 2006 na post člena představenstva zodpovědného za oblast retailového bankovnictví. Postupně převzal odpovědnost za veškeré obchodní aktivity Raiffeisenbank a od počátku roku 2013 byl i generálním ředitelem a předsedou představenstva.
 
„Přitahuje mě možnost akcelerovat růst ve společnosti, která úspěšně vyrostla a stala se velkou firmou atakující pozici jedničky na trhu. Fincentrum dosáhlo hranici velké firmy a stojí před výzvou propojit podnikatelské nadšení se strukturovanými opatřeními a projekty,“ uvádí Mario Drosc. „S akcionáři Fincentra se shodujeme na poslání a vizi společnosti, na snaze kultivovat prostředí finančního poradenství s cílem přinášet klientům dlouhodobé hodnoty v Čechách i na Slovensku,“ dodává.
 
Zkušenosti v retailovém bankovnictví získal Mario Drosc také ve vedení slovenské VÚB, kde byl zodpovědný jako člen představenstva za retailové bankovnictví, či na pozici ředitele divize řízení finanční skupiny Komerční banky, kde participoval na restrukturalizaci vedoucí k úspěšné privatizaci Komerční banky. S poradenstvím a bankovnictvím bylo spojeno také jeho angažmá v poradenské společnosti McKinsey.
 
Mário Drosc se narodil v Michalovcích, vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Univerzity Komenského v Bratislavě a Ekonomickou fakultu University of Cambridge. Ve svém volném čase se věnuje zejména manželce a svým dvěma dcerám.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Personální změny | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

купить масло мобил 5w40 в украине

http://monaliza.kiev.ua/

https://www.rezeptfrei-viagra.com
Všechna práva vyhrazena © 2018