Diskuse

doručování osobě duševně nemocné

25.11.2013 09:36 vložil Hana Rybářová

otec v roce 2002 obdržel exekuční příkaz, v té době byl osobou nemocnou,
ze znaleckého posudku byl po mozkové mrtvici a byl osobou dementní
-smíšená demence, exekuční příkaz nepřevzal, přesto je doručení platné a účinné. 3 měsíce po obdržení ex. příkazu jej soud zbavil svéprávnosti
Je exekuční příkaz platný či nikoliv?
děkuji


Citovat


GESTAPO

27.7.2013 08:06 vložil nev.pro.spravedlnost občana

stbák Vrána , bývalý soudce kterého museli vyhodit za nezákonné činy se stal exekutorskou hyenou na okrádání lidí . Za ty roky dokázal nakrást už nějakou tu miliardu a díky konexům a užších vztahů se zainteresovánými vysokými vládními činiteli si tady vybudoval doslova koncentrační tábor zaměřený jen na ožebračování a okrádání lidí a to za použití nekalých praktik připomínající gestapo . Celý jeho úřad bude uzavřen , povede se proti němu soudní a závažné řízení .......které zde ještě nelze zatím zveřejnit.


Citovat


judr. stb. Vrána

17.4.2013 08:41 vložil DORA

Kolik Vám ten největší zloděj a vyděrač zaplatil že mu dovolíte zde dokonce radit ?!! Víte kdo jsou Vrána , Runták a jejich společnost na ožebračování lidí?? Tito miliardáři - zbohatlíci , by měli už dávno sedět pěkně v chládku a spolu s nima i 90% vykonavatelů !!!! Vyhrožování , zastrašování , krádež , fyzické násilí , lichva to je jen zlomek jejich teror. chování a vy protože Vás přeplatil a uplatil mu ještě dovolujete zde "radit" ....!! Neuvěřitelný hyenismus !!! Jinak by jste se chovali , kdyby vám ti jeho vygumovaní vymahači zbili babičku nebo malé dítě a vykradli byt .... a ještě vám drze řvali že oni můžou všechno !!! Přečtěte si více ..od normálních lidí viz. černá kniha Centrální registr dlužníků .. tam ten Vrána suverénně vede .... Toto není exekutor ale prach-obyčejný odporný zloděj a terorista ! Existují u nás naštěstí normální exekutoři ale tady jste šlápli úplně mimo ! Stydte se !


Citovat


Vložit nový příspěvek

 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

profvest.com

читайте здесь pharmacy24.com.ua

источник
Všechna práva vyhrazena © 2018