Coldwell Banker v České republice pod novým vedením stále posiluje

Hlavní stránka / Představujeme / Coldwell Banker v České republice pod novým vedením stále posiluje

10.4.2012

 Coldwell Banker v České republice pod novým vedením stále posiluje PRAHA - Franšízová realitní síť Coldwell Banker je celosvětově nejstarší realitní sítí, s tradicí od roku 1906. V České republice obchodně působí od května 2010 a nadále se úspěšně rozšiřuje. Značka Coldwell Banker je součástí amerického koncernu Realogy. Do této skupiny patří i další franšízové sítě například Century 21, Era nebo Sotheby’s International. V současné době má Coldwell Banker zastoupení v 49 zemích světa.

Majoritním akcionářem a prezidentem tuzemské pobočky  Coldwell Banker se na konci loňského roku stal Daniel Köchert. „V mém podnikání pro mne byla vždy nejdůležitější důvěra ve značku a možnost vybudování trvalé hodnoty. Proto jsem se rozhodl, stát se investorem Coldwell Banker v ČR“, informuje Daniel Köchert.  Na pozici generálního ředitele Coldwell Banker působí Tomáš Satrapa.“ „Naše síla je ve výběru silných a kvalitních partnerů, kteří stejně jako my cítí, že realitní obchod je především o dlouhodobém budování značky a poskytování nadstandardní kvality služeb,“ říká.
 
Díky úspěšnému rozvoji Coldwell Banker v České republice, posílila tým centrály na pozici marketingové manažerky Coldwell Banker Jitka Bláhová, která několik let působila v reklamních agenturách a společnosti Skanska. Další výraznou posilou s několikaletou zkušeností z realitního trhu, je nový regionální ředitel pro oblast Moravy Martin Skoupý, své zkušenosti sbíral jako realitní makléř, ředitel i spolumajitel RK.
 
Coldwell Banker má na našem území aktuálně 17 poboček (Coldwell Banker Praha 4, Coldwell Banker Praha 6, Coldwell Banker Praha 8, Coldwell Banker Praha - Východ,  Coldwell Banker Praha - Západ, Coldwell Banker Kladno, Coldwell Banker Mělník, Coldwell Banker Mladá Boleslav, Coldwell Banker Český Krumlov, Coldwell Banker České Budějovice, Coldwell Banker Jih, Coldwell Banker Brno - Sochorova, Coldwell Banker Brno - Hybešova, Coldwell Banker Olomouc, Coldwell Banker Olomouc 2, Coldwell Banker Pardubice a Coldwell Banker Chrudim).
 
Obchodní tým centrály Coldwell Banker velmi intenzivně pracuje na další akvizici. Zaměřuje se především na neobsazené regiony (Plzeňský, Liberecký, Moravskoslezský kraj) a připravuje i další rozšíření pražských poboček. Hledáme partnery se stejnou vizí, kteří vidí budování spolupráce se silnou mezinárodní značkou, jako správnou investici při budování dlouhodobé a trvalé hodnoty.
 
(PR)

Autor: red   |   Sekce: Představujeme   |   Tisk   |   Poslat článek známému

 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

velotime.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018