Arcona Capital prodala průmyslovou lokalitu v Chomutově skupině VGP

Hlavní stránka / Regiony / Arcona Capital prodala průmyslovou lokalitu v Chomutově skupině VGP

14.2.2017

Arcona Capital prodala průmyslovou lokalitu v Chomutově skupině VGP Společnost Arcona Capital v zastoupení fondu Belgravia European Fund se sídlem na Normanském ostrově Jersey úspěšně dokončila prodej průmyslové zóny v severočeském Chomutově skupině VGP. Pozemky, jež byly doposud ve vlastnictví fondu, disponují územním rozhodnutím pro průmyslové užití a jsou strategicky umístěny poblíž dálnice D7 nedaleko Chomutova.

Severočeský kraj v současnosti zaznamenává příliv nových investic. Umístění průmyslové oblasti nabízí benefity, jako je vynikající napojení na silniční síť, dostupnost kvalifikované pracovní síly nebo malou přepravní vzdálenost k hlavním výrobním centrům automobilového průmyslu v České republice a Německu. Zóna se rozkládá na ploše 92 667 metrů čtverečních, z toho 48 tisíc metrů čtverečních je vyhrazeno k výstavbě logistického centra či areálu lehkého zpracovatelského průmyslu.
 
„Výsledek prodeje nás velmi potěšil a skupině VGP přejeme maximálně úspěšný průběh všech developerských aktivit, které pro tuto průmyslovou lokalitu do budoucna plánuje,” uvedl Zbyněk Laube, ředitel Správy aktiv a rozvoje společnosti pro střední a východní Evropu ve skupině Arcona Capital.
 
Arcona Capital převzala správu průmyslové zóny v roce 2009. Prostřednictvím aktivit spojených s jejím dalším rozvojem, například projektováním a získáním stavebního povolení, umožnila její prodej uznávanému průmyslovému developerovi VGP.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

http://gazon.net.ua

московская фондовая биржа

там
Všechna práva vyhrazena © 2018