Areál Karlovarská Business Park je plně obsazen

Hlavní stránka / Regiony / Areál Karlovarská Business Park je plně obsazen

4.5.2015

Areál Karlovarská Business Park je plně obsazen PRAHA - Skladový, komerční a výrobní areál Karlovarská Business Park je nyní plně pronajat. Do pražského areálu ležícího v blízkosti letiště přímo na dopravním uzlu R6, R1 a R7 expandovala společnost Lindab – přední světový výrobce a prodejce vzduchotechniky a stavebních komponent z tenkostěnné oceli, střešních, fasádních a okapových systémů. Lindab sem přesouvá část svých skladových kapacit z nedalekého vlastního areálu.

Pronájem 2368 metrů čtverečních skladových a administrativních ploch zprostředkoval tým logistických a průmyslových nemovitostí poradenské společnosti JLL. Člen mezinárodní skupiny Lindab se přiřadí po bok nájemců jako například Panalpina, Mercedes Evobus, Kettler  LIFEsport, Fresenius Medical Care a Megadyne. Tím byla obsazena poslední pronajímatelná jednotka v parku. Nově podepsaná dlouhodobá nájemní smlouva potvrzuje neustále stoupající zájem o kvalitní skladové prostory k pronájmu na západě Prahy. Nedávno zajistila JLL rozšíření prostor v Hostivicích dalšímu významnému nájemci, logistické společnosti Damco.

„Západ Prahy má pro naše podnikání strategicky velmi významnou polohu. V této lokalitě máme svůj vlastní areál o celkové zastavěné ploše téměř 24 tisíc metrů čtverečních, v jehož třech výrobních halách, kancelářích a skladových prostorech působíme již více než 10 let, proto se nejvýhodnějším řešením naší nynější expanze ukázal přesun části skladových kapacit do areálu Karlovarská Business Park, který je s našimi stávajícími prostory v těsném sousedství,“ uvedl Karel Kleinmond, jednatel společnosti Lindab s. r. o. v České republice.
 
„Úspěchy a růst společnosti Lindab s sebou přinesly i nutnost rozšíření výrobních kapacit a přemístit sklad. Prostory společnosti Lindab jsou dlouhodobě pevně spjaty se západem Prahy, a proto jsme rádi, že se JLL podařilo identifikovat možnost pronájmu s logickou návazností na stávající provoz Lindabu. Díky tomu získal úspěšný areál na Karlovarské dalšího spokojeného a silného nájemce,“ dodal Pavel Rufert, senior konzultant JLL z oddělení industriálních nemovitostí.
 
 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Кредит под залог квартиры в киеве https://zaraz.org.ua
Погрузчик читать на сайте.
54674.kapli.kiev.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018