Charles Square Center přilákal pět nových klientů

Hlavní stránka / Regiony / Charles Square Center přilákal pět nových klientů

15.9.2015

Charles Square Center přilákal pět nových klientů PRAHA - Pražská realitní poradenská společnost MAX Immo zajistila pět nových klientů pro projekt Charles Square Center na Karlově náměstí v Praze. Nově pronajato je téměř pět tisíc metrů čtverečních plochy této budovy. MAX Immo byla jmenována výhradním realitním agentem pro pronájem této budovy v lednu letošního roku svým majitelem, německým fondem Commerz Real AG. Hlavní nájemce, společnost EY (dříve Ernst & Young) opustila v roce 2013 přibližně sedm tisíc metrů čtverečních kancelářských prostor a 800 metrů čtverečních maloobchodních prostor, které nyní zůstávají neobsazené.

V průběhu roku 2014 byly prostory nabízeny na „volném trhu“ a kterákoliv realitní agentura je mohla představit potenciálním klientům. V posledních 12 měsících však byla zaznamenána jen minimální nájemní aktivita.„Charles Square Center je vysoce kvalitní budova, která nabízí výbornou viditelnost a umístění, což dává nájemcům možnost upozornit na svou identitu,“ řekl Jerome Feltham, Leasing Manager MAX Immo. Dodal, že věří ve snížení míry neobsazenosti téměř na nulu ještě před koncem roku 2015.

 
Charles Square Center se nachází v centru města nad stanicí metra Karlovo náměstí (trasa B) a v těsné blízkosti několika klíčových tramvajových a autobusových linek. Vnitřní maloobchodní prostory nazvané Atrium nabízí služby jak pro zaměstnance, tak i návštěvníky.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

Ковре купить украина источник fashioncarpet.com.ua
alfaakb.com

на сайте kapli.kiev.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018