Clarion Confress Hotel Olomouc zahájil slavnostně provoz

Hlavní stránka / Regiony / Clarion Confress Hotel Olomouc zahájil slavnostně provoz

11.10.2013

Clarion Confress Hotel Olomouc zahájil slavnostně provoz OLOMOUC - Přibližně po měsíci ostrého provozu proběhlo slavnostní otevření Clarion Congress Hotelu Olomouc****, v pořadí už devátého hotelu Clarion společnosti CPI Hotels. Slavnostní pásku přestřihli Jan Kratina, generální ředitel a předseda představenstva CPI Hotels, a.s., Robin Hanák, ředitel Clarion Congress Hotelu Olomouc, Igor Klajmon, ředitel developmentu CPI Group, a Martin Novotný, primátor města Olomouc.

Cílem večera bylo poděkovat všem, kteří se na vzniku nového hotelu i celého komplexu CPI City Centre podíleli, ale také pomoci dobré věci. Toho se již tradičně ujal Zdeněk Havelka, generální ředitel investiční společnosti Czech Property Investments, a.s., který předal částku 300 tisíc korun Nadačnímu fondu Kapka naděje. Symbolický šek převzala jeho prezidentka Vendula Svobodová a peníze hned putovaly do rukou doc. MUDr. Romana Havlíka, Ph.D., ředitele Fakultní nemocnice Olomouc, a primářky dětské kliniky MUDr. Eleni Mikuškové.
 
Významné osobnosti z kulturního, společenského a politického života si tak mohly prohlédnout novou dominantu města Olomouce, kterou v těsné blízkosti vlakového nádraží vytvořil právě čtyřhvězdičkový Clarion Congress Hotel Olomouc. Vznikl kompletní přestavbou původního hotelu Sigma a pod novou značkou v moderním designu je připraven poskytovat kvalitní služby čtyřhvězdičkového standardu pro ubytování, gastronomii i konferenční servis. „Věříme, že splnění náročných celosvětových standardů Clarion bude našim klientům plně garantovat komplexní špičkové služby s individuálním přístupem,“ uvedl Robin Hanák, ředitel Clarion Congress Hotelu Olomouc.
 
Hotel nabízí ubytování ve 126 komfortních pokojích včetně apartmánů a Business Executive Suite, zahrnující ložnici, obývací pokoj a kongresový salonek. Dále disponuje špičkově technologicky vybaveným kongresovým centrem se šesti salónky a hlavním sálem až pro 1400 delegátů (z toho největší sál až pro 1100 delegátů). Součástí hotelu je restaurace Benada s nabídkou tradiční české kuchyně i mezinárodních specialit. „Stejně jako za dob fungování původního hotelu chceme být přístupní skutečně všem, zajišťovat konferenční akce, školení, semináře, plesy, koncerty, oslavy narozenin, svatby a další společenské akce, nabízet výhodné polední stravování a další aktivity nejenom pro obyvatele Olomouce a okolí,“ dodal Robin Hanák.
 
Přilehlá kancelářská a obchodní část multifunkčního komplexu CPI City Center Olomouc investiční skupiny CPI je otevřena od letošního května. Největším nájemcem administrativních prostor se stala Raiffeisenbank, která sem přesunula své olomoucké sídlo. „Museli jsme se vypořádat s řadou technických požadavků banky, jako je zabezpečení budovy v souladu s jejími regulemi nebo posílení kapacit řady technologií jako např. speciální rozvody chladicích médií,“ zdůrazňuje Ondřej Vala, manažer projektu z CPI Group. Generálním dodavatelem stavby byla společnost PSJ, a.s., stavební náklady dosáhly 520 milionů korun.
 
Na snímku zleva – Robin Hanák, ředitel Clarion Congress Hotelu Olomouc; Jan Kratina, generální ředitel CPI Hotels; Igor Klajmon, ředitel developmentu CPI Group; Martin Novotný, primátor města Olomouce; moderátor Petr Vondráček.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

84% (38)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.ailavita.com.ua

станозолол

ссылка gss.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018