Clarion Congress Hotel České Budějovice získal ocenění PRESTA

Hlavní stránka / Regiony / Clarion Congress Hotel České Budějovice získal ocenění PRESTA

16.4.2013

Clarion Congress Hotel České Budějovice získal ocenění PRESTA ČESKÉ BUDĚJOVICE - Jihočeští stavbaři a architekti se utkali o cenu PRESTA - prestižní stavba jižních Čech. V kategorii rekonstruovaných občanských a průmyslových staveb zvítězil Clarion Congress Hotel České Budějovice, který byl zároveň místem, kde se slavnostní galavečer udílení cen uskutečnil. „Z ceny máme velkou radost a jsem potěšen, že se potvrdila kvalita našeho hotelu, který již vloni zvítězil v soutěži Best of Realty,“ připomněl Martin Štolka, ředitel oceněného hotelu.

Přehlídku stavebních realizací jižních Čech PRESTA zaštítil jako už tradičně jihočeský hejtman Jiří Zimola. Cílem akce je prezentovat současné stavebnictví na jihu Čech, podpořit jeho rozvoj a propagovat kvalitní, hospodárně navržené stavby a dobré architektonické, technické i technologické řešení konkrétního díla.
 
Clarion Congress Hotel České Budějovice získal ocenění za přístavbu a stavební úpravy původního hotelu Gomel, za mimořádně zvládnutý úkol rekonstruovat ojedinělou stavbu v rámci krajského města a za dobře realizovanou novou koncepci infrastruktury objektu navrženou na soudobé standardy.
 
Rekonstrukcí hotel splňuje vysoké nároky na architektonickou, estetickou, užitnou a provozní úroveň mezinárodního hotelového a kongresového centra s kompletním zázemím. O vítězích rozhodovala jedenáctičlenná odborná porota, složená ze zástupců oblastní pobočky Českého svazu stavebních inženýrů (ČSSI), České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě a Svazu podnikatelů ve stavebnictví Jihočeského kraje.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

velotime.com.ua

https://best-cooler.reviews/
Všechna práva vyhrazena © 2018