CPI Group staví nákupní park v Pelhřimově

Hlavní stránka / Regiony / CPI Group staví nákupní park v Pelhřimově

4.9.2013

CPI Group staví nákupní park v Pelhřimově PELHŘIMOV - V polovině července zahájila investorská skupina CPI Group stavbu dalšího nákupního parku. V pořadí již 24. areál CPI Group vyrůstá v Pelhřimově a s otevřením šesti obchodních jednotek počítá 31. října 2013. Pelhřimovský retail park leží v severozápadní části města v již existující nákupní zóně s významnými řetězci jako jsou Kaufland, Lidl a Penny Market.

Všech šest obchodních jednotek je již obsazených a návštěvníci budou moci od konce října vybírat ze sortimentu prodejen Sportisimo, elektroniky Euronics, dm drogerie, hraček Dráčik, domácích potřeb Orion a obuvi od CCC Boty. Nákupní park o celkové ploše 2 512 metrů čtverečních a vlastním parkovištěm pro osm desítek vozů poskytne pracovní místa zhruba třicítce zaměstnanců.
 
Spolu s výstavbou v Pelhřimově zahájila CPI Group přípravu projektu v Čáslavi, kde předpokládá zahájení prací v roce 2014. CPI Group patří v současnosti k největším vlastníkům maloobchodních ploch v České republice a právě retail parky tvoří jednu z nejstabilnějších složek portfolia. „Dlouhodobě si udržujeme téměř sto procentní obsazenost, což je dáno i tím, že samotnou výstavbu projektu zahajujeme až v okamžiku většinového zasmluvnění ploch,“ uvedl Pavel Jirásek, asset manager portfolia retail warehouse CPI Group. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

е сигарета

www.avto-poliv.com.ua

www.chemtest.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018