CTP dokončuje výstavbu ubytovacího zařízení v CTParku Bor

Hlavní stránka / Regiony / CTP dokončuje výstavbu ubytovacího zařízení v CTParku Bor

10.3.2016

CTP dokončuje výstavbu ubytovacího zařízení v CTParku Bor Společnost CTP dokončila první etapu plánu na zlepšení služeb a zázemí pro pracovníky na stavbě v klíčových CTParcích napříč regiony. První park, který čeká modernizace, je CTPark Bor. Snahou je park zatraktivnit a učinit ho pro pracovníky a hlavně investory komfortnější. Před několika dny CTP dokončila první část 200 lůžkového ubytovacího střediska pro pracovníky.

Další takové zařízení je ve výstavbě a bude k dispozici v květnu 2016. V CTParku Bor byly rovněž položeny základy pro výstavbu jídelny a ordinace, které budou obě zřízeny na žádost nájemníků parku s cílem uspokojit potřeby svých zaměstnanců. „CTP věnuje mnoho času jednání s klienty o tom, co ve svých parcích chtějí. V reakci na obecný trend nízké nezaměstnanosti klienti požadovali především služby a zařízení přímo v prostorách objektu, které by jim pomohly udržet si stávající pracovníky a přilákat další. Ubytovací zařízení v CTParku Bor je prvním projektem, který vzešel právě z těchto diskuzí,“ říká Remon Vos, generální ředitel CTP.
 
CTP je mezinárodní developer, který se specializuje na zajišťování a správu špičkových technologických průmyslových zón na míru. Klienty CTP jsou místní i celosvětové společnosti, které provádějí nové nebo rozšiřují stávající strategické investice ve střední Evropě. CTP vlastní síť CTParků, největší integrovaný systém špičkových průmyslových zón ve střední Evropě s prostory třídy A o rozloze přibližně 3,25 miliónu metrů čtverečních, které se nacházejí na více než 60 místech.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.ailavita.com.ua

www.techno-centre.niko.ua

обращайтесь gss.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018