CTP vysadí ve svých projektech na 1700 stromů

Hlavní stránka / Regiony / CTP vysadí ve svých projektech na 1700 stromů

4.11.2013

CTP vysadí ve svých projektech na 1700 stromů PRAHA - Společnost CTP zahájila ambiciózní projekt výsadby stromů ve svých CTParcích a administrativních projektech. Výsadba bude rozdělena do dvou fází, z nichž první proběhne už v listopadu 2013, druhá pak na jaře příštího roku. Autorem projektu je krajinářský architekt Lodewijk Baljon. Investice do první fáze výsadby je 250 tisíc eur.

„Tímto projektem společnost CTP pokračuje ve snaze posílit dlouhodobou udržitelnost a kvalitu života v blízkosti kancelářských a logistických budov. Vysazeno bude na 50 druhů stromů včetně amerického stříbrného javoru, jilmu, červeného dubu, topolu, divoké třešně a vrby,“ popisuje Stefan de Goeij, vedoucí správy nemovitostí CTP.
 
Projekt je rozdělen do dvou fází. První fáze obnáší výsadbu a prostorové úpravy v areálu Spielberk Office Centre, v CTParku Humpolec, CTParku Modřice, CTParku Brno II a v nových kancelářích v Masné ulici, které spadají pod CTZone Brno.
 
Projekt byl navržen renomovaným nizozemským krajinářským architektem Lodewijkem Baljonem, se kterým CTP dlouhodobě spolupracuje. Jeho návrh neobsahuje výhradně vysazení nových stromů, ale řeší také nové pěší cesty, nové zelené plochy s nižší vegetací a loukami a také nové lavičky.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

84% (38)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

обращайтесь

вышивка на текстиле

in detail seotexts.com
Všechna práva vyhrazena © 2018