DB Schenker Logistics prodlužuje pronájem v PointParku Prague D1

Hlavní stránka / Regiony / DB Schenker Logistics prodlužuje pronájem v PointParku Prague D1

30.7.2013

DB Schenker Logistics prodlužuje pronájem v PointParku Prague D1 PRAHA - Společnost DB Schenker Logistics, jeden z předních poskytovatelů integrovaných logistických a globálních spedičních služeb na světě, prodloužila pronájem prostor o rozloze 6 353 metrů čtverečních v logistickém areálu PointPark Prague D1 společnosti P3, kde je druhým největším nájemcem.

Tato firma využívá skladové prostory v uvedené lokalitě již sedm let a průběžně rozšiřuje pronajatou plochu. Nedávné prodloužení pronájmu znamená, že DB Schenker Logistics v současnosti využívá více než 28 tisíc metrů čtverečních skladových a logistických prostor.
 
„Prostory v PointParku Prague D1 využíváme pro skladování a logistické služby s přidanou hodnotou pro několik našich významných zákazníků. Jsme spokojeni s lokalitou logistického parku a oceňujeme služby a především flexibilitu společnosti P3, která nám umožňuje optimální uspořádání pronajatých prostor na míru potřebám naší společnosti a našich klientů,“ říká Tomáš Holomoucký, ředitel společnosti DB Schenker Logistics v České republice.
 
PointPark Prague D1 se nachází poblíž Strančic, pouze 16 km od Prahy, na dálnici D1 ve směru do Brna a Bratislavy. Logistický park zahrnuje čtyři skladové budovy, z nichž jedna o velikosti 19 200 metrů čtverečních byla zkolaudována na konci června. K dispozici pro další výstavbu tak v dané lokalitě zbývá už jen 20 tisíc metrů čtverečních.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

электроды оптом

monaliza.kiev.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018