DB Schenker otevřel nový moderní terminál v Blučině u Brna

Hlavní stránka / Regiony / DB Schenker otevřel nový moderní terminál v Blučině u Brna

8.10.2016

DB Schenker otevřel nový moderní terminál v Blučině u Brna Mezinárodní poskytovatel logistických služeb DB Schenker otevřel v obci Blučina na Brněnsku další ze svých moderních skladových terminálů. Nová pobočka je svým strategickým umístěním ideální pro zásobování po České republice, případně ostatních zemí střední Evropy.

DB Schenker investoval částku pět milionů eur do nového skladu kategorie A+ o rozloze přes 8500 metrů čtverečních, který se nachází v CTParku Blučina u dálnice D2. Díky svému umístění je sklad velmi dobře napojený na dálniční síť a může tak sloužit jako distribuční centrum pro klienty v České republice, Slovensku, Polsku, Maďarsku nebo Rakousku.
 
„S kapacitou až 5500 paletových míst, certifikací HACCP pro bezpečnost potravin a špičkovým bezpečnostním systémem pro skladování zboží s vysokou hodnotou a citlivého zboží jde o jeden z našich nejmodernějších a nejlépe vybavených skladů. Pracovat zde bude více než sedmdesát zaměstnanců,“ říká Tomáš Holomoucký, ředitel společnosti DB Schenker.
 
 
Součástí areálu je i cross-dockový sklad o rozloze 2545 metrů čtverečních s dvaceti devíti hydraulickými rampami. V logistickém skladu o výšce 10 m je pak dalších osm ramp. Ze skladu s nepřetržitým provozem lze kdykoliv dodávat zboží do Vídně za hodinu a půl, do Prahy za bezmála dvě hodiny, v Ostravě může být zboží za něco málo přes jednu hodinu, přeprava do Bratislavy pak trvá jednu hodinu a čtyřicet minut.
 
DB Schenker otevřením tohoto nového skladu pokračuje v rozšiřování svých skladových ploch, zkvalitňování služeb a zvyšování kapacity své přepravní sítě v České republice.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

ссылка sweet-smoke.com.ua

подробно

xn----7sbajornvhu8c.com.ua/%D0%BE%D1%85%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D0%BC%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D1%8D%D1%82%D0%B0%D0%B6%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B0/
Všechna práva vyhrazena © 2018