Do budovy Nová Karolina Park v Ostravě se stěhuje další nájemce

Hlavní stránka / Regiony / Do budovy Nová Karolina Park v Ostravě se stěhuje další nájemce

18.5.2014

Do budovy Nová Karolina Park v Ostravě se stěhuje další nájemce OSTRAVA - Nová Karolina Park, architektonicky výjimečná moderní budova tvořící pomyslnou vstupní bránu do nově urbanizovaného území Nová Karolina v centru Ostravy, přivítá v květnu dalšího nového nájemce! Stane se jím společnost AXA Assistance, člen světové finanční skupiny AXA. AXA Assistance je předním poskytovatelem služeb pro jednotlivce i firmy v oblasti cestovního pojištění, právní ochrany a poradenství, asistenčních služeb pro vozidla, domácnosti, zdravotní asistence a moderních produktů na míru, zejména z oblasti lifestyle a concierge služeb pro VIP klienty.

„Při výběru vhodného sídla pro naši ostravskou pobočku jsme chtěli upřednostnit projekt nejen dobře umístěný a architektonicky zajímavý, ale zejména respektující životní prostředí – jak moderní technologií zaručující nízkou energetickou náročnost, tak také ohleduplností ke svému okolí. Při výběru jsme mysleli na své zaměstnance – chceme vytvořit takové pracovní prostředí, ve kterém se budou dobře cítit,“ vysvětluje Petr Hošek, provozní ředitel AXA Assistance pro ČR, Slovensko a Polsko.
 
AXA Assistance v projektu Nová Karolina Park obsadí dva tisíce metrů čtverečních administrativních ploch. Do svých nových kanceláří se zaměstnanci společnosti budou stěhovat ve dvou fázích – první stěhování proběhne již v květnu a druhé bude následovat v srpnu. AXA Assistance plánuje svůj růst i z hlediska lidských zdrojů, díky čemuž vytvoří v regionu nové pracovní příležitosti.
 
Developerem  projektu Nová Karolina Park je joint venture společností PASSERINVEST GROUP, GEMO OLOMOUC a Multi Development Czech Republic. Budova o šesti nadzemních podlažích je nedílnou součástí a zároveň pomyslnou vstupní branou do Nové Karoliny - moderního multifunkčního areálu situovaného do samotného srdce Ostravy. Celý areál se rozkládá na 32 hektarech a kromě již zmíněných prvotřídních kanceláří nabízí i prostory pro gastronomii, obchodní a zábavní centrum a nové byty.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

777624.maxformer.com

www.220km.com.ua

best-cooler.reviews/corona-coolers-and-ice-chests-to-make-your-summer-unforgettable/
Všechna práva vyhrazena © 2018