Do Business Parku Rudná zamířily další nové firmy

Hlavní stránka / Regiony / Do Business Parku Rudná zamířily další nové firmy

22.10.2013

Do Business Parku Rudná zamířily další nové firmy PRAHA - Tým industriálních nemovitostí Jones Lang LaSalle uzavřel v posledních týdnech několik smluv s novými nájemci v logistickém parku Business Park Rudná. „Uzavřením těchto nájemních smluv se potvrzují naše předpoklady o zvyšující se aktivitě trhu. Věříme, že tento fakt do konce roku ještě umocníme úspěšným zakončením jednání s dalšími zájemci o výrobní a skladové plochy v Business Parku Rudná,“ říká Milan Korbelář, Associate Director oddělení industriálních nemovitostí Jones Lang LaSalle.

Společnost Uloženka.cz je novým nájemcem na v hale 5, kde si pronajala 1 350 metrů čtverečních skladových prostor. V Business Parku Rudná se společnost Uloženka.cz chystá otevřít nový distribuční uzel pro logistické služby poskytované internetovým prodejcům. Firma Author, známý dovozce a distributor jízdních kol a cyklo komponent pod vlastní značkou Author, se stala novým nájemcem v hale 6. Pronajala si zde 1 850 metrů čtverečních skladových prostor.
 
Staronovým nájemcem v Business Parku Rudná je společnost GZ Digital Media, která se sem vrací po dvouleté pauze. Celkem 1 950 metrů čtverečních skladových a kancelářských prostor v hale 6 má sloužit jako skladové zázemí pro nový výrobní program společnosti, která sídlí v sousední Loděnici. Firma Roline International Spedition, společnost poskytující spediční a logistické služby, prodloužila a rozšířila pronájem skladových a kancelářských prostor v hale 2 na celkových 2150 metrů čtverečních a společnost Zepter, výrobce exkluzivního spotřebního zboží od domácích potřeb po luxusní kosmetiku, prodloužila svou nájemní smlouvu na 2 700 metrů čtverečních skladových a kancelářských prostor v hale 2.
 
Od začátku roku bylo v Business Parku Rudná uzavřeno již devět nájemních transakcí v celkovém objemu 37 500 metrů čtverečních. Velký zájem o skladové prostory v Rudné dokazuje, že jde o jednu z nejatraktivnějších výrobních a logistických lokalit v Praze. První haly areálu Business Park Rudná byly postaveny v roce 1997. V uplynulých 15 letech se areál rozrostl na celkem 20 hal, které dohromady nabízí 150 tisíc metrů čtverečních moderních skladových a industriálních ploch. V areálu sídlí především logistické, výrobní a maloobchodní společnosti. Majitelem business parku je nemovitostní fond Heitman, správu business parku zajišťuje společnost Jones Lang LaSalle.   
 
 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

84% (38)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.progressive.ua

https://engi.kiev.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018