Druhá fáze výstavby areálu Zdiby se blíží dokončení

Hlavní stránka / Regiony / Druhá fáze výstavby areálu Zdiby se blíží dokončení

6.10.2013

Druhá fáze výstavby areálu Zdiby se blíží dokončení PRAHA – Ke svému dokončení se blíží realizace druhé etapy výstavby areálu Zdiby, kterou tvoří třípatrová budova s celkovou výměrou 4 900 metrů čtverečních. Ta je určena pro skladovou, výrobní nebo obchodní činnost a k pronájmu jsou nabízeny moderní jednotky s plochou od 190 metrů čtverečních. Ke každé jednotce je k dispozici administrativní zázemí vybudované na míru budoucího uživatele.

Areál Zdiby poskytuje velmi dobrou dopravní dostupnost z dálnice D8 i z centra Prahy. První fáze projektu je již plně pronajata, dokončení druhé fáze je stanoveno na poslední čtvrtletí roku 2013 a v současné době je zaplněných již přibližně 40 procent volných prostor. „Klienti, kteří si pronajmou jednotky pro účely skladování a výroby, jistě ocení možnost nakládání zboží přímo z nakládacích můstků, přístup z úrovňového vjezdu nebo možnost instalace portálového jeřábu. Součástí areálu jsou také reprezentativní administrativní prostory vhodné rovněž jako sídlo společnosti a samozřejmostí je i dostatek parkovacích míst,“ uvádí Jakub Holec ze společnosti 108 AGENCY, která má na starosti komplexní správu areálu a jeho pronájem.
 
Areál Zdiby tvoří dva halové objekty A a B o celkové výměře 10 tisíc metrů čtverečních. V další fázi se plánuje výstavba budovy C o ploše čtyři tisíce metrů čtverečních, kde vzniknou prostory vhodné pro provoz tzv. Small Business Units – malé skladově-obchodní jednotky, které jsou velmi populární v západní Evropě. Areál je dobře dostupný z centra města (do 20 minut), přímo před areálem je zastávka MHD a v blízkosti přibližně 12 minut se nachází stanice metra C Kobylisy. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Areal-Zdiby-1.jpg

Areal-Zdiby-1.jpg

Areal-Zdiby-2.jpg

Areal-Zdiby-2.jpg

Areal-Zdiby-3.jpg

Areal-Zdiby-3.jpg

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

lkredit.com.ua

www.unc-mps.com.ua

babyforyou.org
Všechna práva vyhrazena © 2018