Europa Capital dokončila akvizici skladu v Rudné u Prahy

Hlavní stránka / Regiony / Europa Capital dokončila akvizici skladu v Rudné u Prahy

4.11.2013

Europa Capital dokončila akvizici skladu v Rudné u Prahy PRAHA – Společnost Europa Capital dokončila akvizici skladu o rozloze 32 tisíc metrů čtverečních spolu s přilehlými pozemky o rozloze 150 tisíc metrů čtverečních nedaleko Prahy. Nemovitosti se nacházejí v přední logistické lokalitě v Rudné u dálnice D5 západně od Prahy. Sklad z roku 1997 nabízí jak suché skladové, tak chladírenské a mrazírenské prostory.

Krátce po akvizici začne Europa Capital s celkovou rekonstrukcí stávající budovy s cílem nabídnout k pronájmu moderní sklad prvotřídní kvality. Na přilehlých pozemcích je možno postavit dalších 55 tisíc metrů čtverečních skladových prostor (podstatná část těchto pozemků již má platné územní rozhodnutí).
 
Nad rekonstrukcí, pronájmem a získáváním dalších povolení bude dohlížet společnost The Charnwood Company, s níž již Europa Capital v minulosti provedla řadu úspěšných investic v této oblasti v České republice. „Evropský logistický sektor je pro nás velmi atraktivní a tato koupě pro nás představuje zajímavou příležitost získání významné skladové nemovitosti s pozemky pro další výstavbu v přední logistické lokalitě. Cena akvizice byla vzhledem k reprodukční pořizovací ceně nemovitostí výhodná, přičemž tato investice nabízí atraktivní směsici bezprostřední přidané hodnoty a dlouhodobějšího potenciálu,“ říká James Farmer, Senior Associate společnosti Europa Capital.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Investiční trh | Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

Rudna-u-Prahy-2.jpg

Rudna-u-Prahy-2.jpg

Rudna-u-Prahy-1.jpg

Rudna-u-Prahy-1.jpg

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

121.granit-sunrise.com.ua

seo продвижение сайтов

подробно 3kovra.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018