Firma Continental Automotive rozšířila portfolio nájemců v CTParku Ostrava

Hlavní stránka / Regiony / Firma Continental Automotive rozšířila portfolio nájemců v CTParku Ostrava

19.6.2014

Firma Continental Automotive rozšířila portfolio nájemců v CTParku Ostrava OSTRAVA - Nejnovějším přírůstkem CTParku Ostrava je společnost Continental Automotive (člen skupiny Continental Corporation), která si zde pronajala 2 600 metrů čtverečních kancelářských ploch a pro kterou je ve výstavbě také high-tech laboratoř na testování produktů o rozloze 1 800 metrů čtverečních. Investice CTP do nových prostor pro Continental Automotive dosáhla 80 milionů korun.

Continental Automotive plánuje nadále rozvíjet v ČR celosvětové vývojové aktivity v rámci obchodní divize „Senzory a Aktuátory“, jejichž produkty vstupují do mnoha předních světových automobilek. Ve střednědobém horizontu plánuje v Ostravě navýšit počet zaměstnanců ze současných 170 na 250 pracovníků, především vývojových inženýrů.

 
„Continental Automotive rozšíří významnou skupinu nájemců ostravského CTParku, kteří působí v oblasti automobilového průmyslu. Tento segment ekonomiky je v poslední době opět velmi perspektivním oborem a proto věříme, že do Ostravy budeme moci brzy přivést další firmy, které v něm působí,“ dodává Remon Vos, generální ředitel společnosti CTP.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

моторное масло mobil 5w40

узнать больше

еще по теме
Všechna práva vyhrazena © 2018