Firma Henniges obsadí další část plochy v hranickém CTParku

Hlavní stránka / Regiony / Firma Henniges obsadí další část plochy v hranickém CTParku

14.5.2012

Firma Henniges obsadí další část plochy v hranickém CTParku HRANICE NA MORAVÉ – Společnosti Henniges Hranice a CTP uzavřely smlouvu o rozšíření prostor v hranickém CTParku. Henniges Hranice je významným výrobcem komponentů pro automobilový průmysl. Po dokončení rozšíření prostor bude v uvedeném průmyslovém parku využívat plochu o rozloze 25 tisíc metrů čtverečních (nyní působí na polovině budoucí plochy, tedy na 12 500 metrů čtverečních).

V září tohoto roku dojde ke stěhování technologií do nových objektů. Zahájení provozu je plánováno na leden příštího roku. Rozšířením vznikne cca 150 nových pracovních míst.  „Nové prostory umožní rozšíření výroby a využití skladových prostor především pro našeho klienta, firmu Škoda Auto a další významné klienty z řad prestižních zahraničních výrobců automobilů“ říká ředitel společnosti Henniges Hranice Zdeněk Piškytl.
 
Společnost Henniges Hranice vznikla na podzim loňského roku spojením firem Henniges Automotive, tradičního výrobce těsnění automobilů, antivibračních komponentů a obstřiků skel automobilů, a Jyco Europe, dodavatele těsnění pro evropský automobilový průmysl.
 
„V CTParku Hranice na Moravě v současné době sídlí šest mezinárodních firem, které zaměstnávají více než 700 lidí. V budoucnu zde plánujeme investovat dalších přibližně 200 miliónů korun, které budou využity na další rozšíření a modernizaci tohoto CTParku,“ uvádí Remon Vos, generální ředitel společnosti CTP.
 
CTPark nabízí moderní a nadstandardně vybavené prostory vhodné k podnikání jak velkým, tak menším firmám. Jak vlastník, tak i současní nájemci CTParku Hranice na Moravě pozitivně hodnotí loňský rok, ve kterém zaznamenali růst svých obchodních aktivit. Předpokladem je, že tento růst bude pokračovat i v letošním roce. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

alfaakb.com

также читайте shah21.com.ua

читайте здесь
Všechna práva vyhrazena © 2018