Firma Sécheron v P3 Prague Horní Počernice expanduje

Hlavní stránka / Regiony / Firma Sécheron v P3 Prague Horní Počernice expanduje

20.5.2015

Firma Sécheron v P3 Prague Horní Počernice expanduje PRAHA - Společnost P3, vlastník, developer a správce evropských průmyslových nemovitostí, se dohodla s firmou Sécheron Tchequie, s.r.o., na pronájmu dalších téměř 2500 metrů čtverečních ve svém areálu P3 Prague Horní Počernice. Sécheron Tchequie, která je součástí švýcarské skupiny SECHERON HASLER GROUP, tak využívá v portfoliu P3 Logistic Parks celkově skoro sedm tisíc metrů čtverečních.

Sécheron, jedna z předních světových firem v oblasti konstrukce, výroby a dodávek komponentů a systémů pro železniční dopravu, bude ve svých nových prostorách v budově C2 vyrábět komponenty pro lokomotivy a zaměstná dalších 50 pracovníků. „Příklad firmy Sécheron ukazuje multifunkční zaměření našeho portfolia P3 Logistic Parks, které nabízí ideální podmínky nejen pro logistické nebo retailové společnosti, ale i pro nejmodernější výrobní firmy,“ říká Tomáš Míček, ředitel P3 pro Českou republiku.
 
P3 Prague Horní Počernice se nachází v okrese Praha-východ, 15 minut od centra Prahy, na exitu 3 rychlostní silnice R10 spojující Prahu s Německem. Park je dostupný hromadnou dopravou a železniční stanice je vzdálená necelý 1 km. Jeho výstavba byla zahájena v roce 2006 a v současnosti park tvoří 28 budov. Největšími nájemci parku jsou společnosti Alimpex Food, Alza, Coca-Cola, Datart, DSV, Ikea, Mall, MD Logistika, Pet Center, PNS, RTR a Wavin.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

arbud-prom.com.ua

шторы в спальню

ka4alka.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018