HP Pelzer konsoliduje své prostory v Ostravě

Hlavní stránka / Regiony / HP Pelzer konsoliduje své prostory v Ostravě

22.10.2013

HP Pelzer konsoliduje své prostory v Ostravě OSTRAVA - Společnost HP Pelzer, světový výrobce komponentů v automobilovém průmyslu, konsoliduje své výrobní a skladové kapacity v Ostravě a zvětší tak plochu v CTParku Ostrava o téměř šest tisíc metrů čtverečních na celkových více jak 12 tisíc metrů čtverečních. Z Ostravy zásobuje zejména automobilky Hyundai a KIA. Nájemní podmínky v původní i nové hale pomohl vyjednat průmyslový tým Cushman & Wakefield.

„Výstavba nové průmyslové haly na Ostravsku je samo o sobě pozitivní zprávou pro ekonomiku celého regionu. Projekt společnosti HP Pelzer měl za cíl realizovat provozní úspory pomocí konsolidace průmyslových ploch, což zvýší její konkurenceschopnost. Tyto provozní úspory jsme dokázali podpořit úsporami vyjednanými v nájemní smlouvě,” říká Jaroslav Kaizr, vedoucí oddělení pronájmu průmyslových ploch v Cushman & Wakefield.
 
CTPark Ostrava má celkovou plochu zhruba 190 tisíc metrů čtverečních s možností rozšíření o další haly. K jeho dalším nájemcům patří společnosti ITT, Grupo Antolin, Brembo, ABB a další.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

84% (38)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

maxformer.com

купить метан

avtomaticheskij-poliv.kiev.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018