IKEA míří do VGP Parku Horní Počernice

Hlavní stránka / Regiony / IKEA míří do VGP Parku Horní Počernice

9.10.2013

IKEA míří do VGP Parku Horní Počernice PRAHA - Skladové prostory doplněné o kancelářské zázemí o celkové ploše přes 4 500 metrů čtverečních si pronajala společnost IKEA ve VGP Parku v Horních Počernicích. Bude odsud zásobovat především prodejnu na Černém Mostě, která po svém rozšíření zaznamenala nárůst tržeb. Zorganizovat developerský tendr při hledání vhodných prostor pomohl firmě IKEA zorganizovat průmyslový tým Cushman & Wakefield.

„Čas a technické řešení byly v tomto případě klíčovými kritérii výběru, jednotka ve VGP Parku Horní Počernice nejlépe vyhověla požadavkům,” uvádí Jaroslav Kaizr, vedoucí pronájmu průmyslových ploch v Cushman & Wakefield.
 
„Díky velmi dobře fungující hromadné dopravě, dostupnosti centra města, napojení na hlavní dopravní tahy a možnosti rozšiřování nájemních prostor v rámci VGP parku je tento park vhodný nejen pro logistické účely, ale také pro velkoobchod a maloobchod,“ říká Tomas Van Geet, vedoucí komerčního oddělení společnosti VGP.
 
Celková plocha VGP Parku v Horních Počernicích činí zhruba 329 tisíc metrů čtverečních. Mezi jeho další nájemce patří například Datart, MD Logistika, Mall.cz, PNS, Wavin, Skanska, a další.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

источник

http://avto-poliv.com.ua

www.adulttorrent.org
Všechna práva vyhrazena © 2018