Kancelářská budova v centru Liberce je plně obsazena

Hlavní stránka / Regiony / Kancelářská budova v centru Liberce je plně obsazena

5.1.2017

Kancelářská budova v centru Liberce je plně obsazena Společnost Arcona Capital uzavřela dlouhodobou nájemní smlouvu s firmou Knorr-Bremse Gruppe, která si v administrativním objektu v centru Liberce pronajme celkem 2 700 metrů čtverečních kanceláří. Budova tak bude plně obsazena. Arcona Capital, správce nemovitostního portfolia ve střední Evropě, vlastní v České republice téměř 60 komerčních nemovitostí.

Knorr-Bremse, výrobce brzdicích systémů pro železniční a užitková vozidla, se do budovy nastěhuje postupně do konce roku 2017. Prostory ve třech patrech využije jako své největší administrativní centrum v České republice. „Liberec byl pro nás jasnou volbou – nachází se zde jeden z našich výrobních závodů a navíc Liberec poskytuje výborné spojení do Německa, kde máme sídlo. Budova na Nerudově náměstí plně reflektuje naše potřeby na moderní kancelářské prostory v centru města a poskytne našim zaměstnancům výbornou dopravní dostupnost,“ říká Matthias Sander ze společnosti Knorr-Bremse Gruppe.
 
Tomáš Oesterreicher, leasing manažer skupiny Arcona Capital, doplňuje: „Další předností našeho objektu je skvělé datové napojení, které je dostupné díky umístění jednoho z městských datových uzlů v budově. Můžeme tak našim nájemcům nabídnout až 10GB datové připojení přes optické kabely, čímž se může pyšnit málokteré administrativní centrum. Knorr-Bremse tak bude schopný obsluhovat své klienty nejen z ČR, ale i z celého světa během okamžiku.“
 
Administrativně-technologická budova, která se nachází na Nerudově náměstí, nabízí přes 4 300 metrů čtverečních pronajímatelných prostor v pěti nadzemních podlažích a 40 parkovacích míst. Budova byla postavena v 60. letech minulého století a na začátku tohoto roku projde zásadní rekonstrukcí, přičemž zůstane zachován její industriální charakter. Nájemcům, mezi nimiž je několik technologických firem, nabízí perfektní lokalitu, skvělou dopravní dostupnost a plnou občanskou vybavenost – nedaleko se nachází historická budova městské radnice, ale také obchody, restaurace a nákupní centra Liberec Plaza a Forum. Navíc bylo Nerudovo náměstí v minulých letech rekonstruováno a osázeno zelení a městským mobiliářem.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

горелка на отработке

www.profvest.com

подробнее www.profvest.com
Všechna práva vyhrazena © 2018