Nájemníci obsadili poslední volné plochy v areálu Karlovarská Business Park

Hlavní stránka / Regiony / Nájemníci obsadili poslední volné plochy v areálu Karlovarská Business Park

13.11.2013

Nájemníci obsadili poslední volné plochy v areálu Karlovarská Business Park PRAHA - Tým industriálních nemovitostí Jones Lang LaSalle nedávno uzavřel dvě významné nájemní smlouvy v logistickém parku Karlovarská Business Park. Poslední zbývající volné plochy v tomto areálu si pronajali dva stávající nájemci. Areál je tak kompletně pronajat.

Společnost Fresenius Medical Care, distributor farmak a medicinského vybavení, prodloužila svůj pronájem 1 700 metrů čtverečních skladových a kancelářských prostor. Fresenius Medical Care sídlí v areálu Karlovarská Business Park již od roku 2009.
 
Nový logistický projekt v sektoru automobilového průmyslu se v Karlovarské BP chystá vybudovat společnost Panalpina, která je jedním z předních světových poskytovatelů řešení pro dodavatelské řetězce. Svůj stávající pronájem proto společnost rozšířila o 1 500 metrů čtverečních skladových ploch.
 
„Karlovarská Business Park jako jeden z mála logistických parků v této oblasti nabízí prvotřídní výrobní a skladové plochy o menší výměře od 1000 do 1500 metrů čtverečních. Navíc těží z výhodné polohy na křížení pražského okruhu a sjezdu na karlovarskou dálnici,“ říká Milan Korbelář, Associate Director oddělení industriálních nemovitostí Jones Lang LaSalle.
 

Karlovarská Business Park je strategicky situován na západním okraji Prahy, přímo na křížení pražského okruhu a nově vybudované dálnice R6 na Karlovy Vary. Nabízí celkem 22 tisíc metrů čtverečních skladových, výrobních a kancelářských ploch v převážně menších jednotkách od jednoho tisíce metrů čtverečních. Majitelem areálu je společnost Aviva Investors.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

https://kompozit.ua

https://rezeptfrei-viagra.com

www.kompozit.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018