Nákupní park H-Park v Brně se otevírá veřejnosti

Hlavní stránka / Regiony / Nákupní park H-Park v Brně se otevírá veřejnosti

29.5.2013

Nákupní park H-Park v Brně se otevírá veřejnosti BRNO - Nový nákupní park v Brně otevírá pod názvem H-Park. Developer připravuje jeho rozšíření i o druhou fázi, stavět chce už v průběhu letošního roku. Developerem projektu je společnost Raiffeisen Leasing, s.r.o. prostřednictvím své dceřiné společnosti RLRE Carina Property. Pronájem parku zajišťuje oddělení pronájmu nákupních parků společnosti Cushman & Wakefield.

„V průběhu května otevírají v H-Parku společnosti Kärcher, First Stop a Alfa Computer, následně se pak park rozšíří o prodejce dveří a zárubní Sapeli, podlahových krytin KPP a chovatelských potřeb Pet Center. Jedna jednotka je rezervovaná, s plánovaným otevřením v říjnu. Předpronajato je v současné době přibližně 90 procent celkové plochy,“ říká Martin Kubín z oddělení pronájmu nákupních parků v C&W, který se na pronájmech podílel.
 
„Sortiment vhodně doplní nabídku okolních prodejen zaměřených na kutily, dům a zahradu. Obchodní prostory jsou vhodné například pro prodejce domácího vybavení a potřeb. V tomto duchu připravujeme také druhou fázi H-Parku,“ říká Hynek Stupák, development manager společnosti Raiffeisen - Leasing.
 

Plocha první fáze parku činí 4 400 metrů čtverečních komerční plochy k pronájmu, druhá fáze pak 2 800 metrů čtverečních. H-Park je alternativou pro nájemce, kteří nechtějí jít do klasických obchodních center či obchodních prostor na okraji Brna a upřednostňují spíše prostory v dosahu městského centra, s přímým vstupem a s výbornou viditelností. Projekt se nachází na Heršpické ulici poblíž komerční zóny a kancelářských komplexů. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

7541.maxformer.com

Автополив газонов
Všechna práva vyhrazena © 2018