Nová autobusová linka pomůže zaměstnancům firem v Panattoni Parku Stříbro

Hlavní stránka / Regiony / Nová autobusová linka pomůže zaměstnancům firem v Panattoni Parku Stříbro

21.4.2015

Nová autobusová linka pomůže zaměstnancům firem v Panattoni Parku Stříbro OSTROV U STŘÍBRA - Dvěma desítkám lidí pomáhá od tohoto týdne nastoupit do práce nová autobusová linka spojující obce od Plzně do Panattoni Parku Stříbro v Ostrově u Stříbra. Spoj, který by lidem z tohoto směru umožnil ranní nástup do zaměstnání ve firmách sídlících v zóně, totiž doposud zcela chyběl. Bus proto nově objednává přímo společnost Panattoni Europe ve spolupráci s firmami v parku.

„Spuštění nové linky z Plzně přes obce po cestě do Panattoni Parku Stříbro je přímým výsledkem náborových dnů, které jsme v parku pořádali na začátku března. Ty se zaměřily na hledání budoucích zaměstnanců právě z obcí směrem na Plzeň, kterým jsme přislíbili, že pro ně spustíme novou linku veřejné dopravy, která doposud chyběla, což samozřejmě omezovalo jejich možnosti v zóně pracovat,“ vysvětluje Pavel Sovička, generální ředitel Panattoni Europe Česká republika.
 
„Prozatím jde o pilotní provoz pro zhruba dvě desítky lidí. Nicméně předpokládáme, že kapacita se bude navyšovat,“ vysvětluje Pavel Sovička a dodává, že do budoucna by se další podobné linky mohly podle zájmu zaměstnanců otevřít i v dalších směrech.
 
V Panattoni Parku Stříbro v současné době působí sedm společností, kdy jen během posledních několika měsíců park přilákal hned tři významné investory. Do zcela nového provozu se rozšířil výrobce automobilových interiérových dílů Ideal Automotive, přišel výrobce nábytku Steelcase; nejnovějším přírůstkem pak bude společnost KION/Linde, která zde staví nový závod na produkci skladových vozíků. Už delší dobu se tu vyrábějí autosedačky pro BMW či Volkswagen Lear; působí tu také výrobce kompresorů GEA a další.
 
Právě díky rozšíření zóny pro tři nové investory, které Panattoni Europe připravila společně s českou skupinou Accolade, získal park ocenění pro průmyslovou zónu roku od agentury CzechInvest a Sdružení pro zahraniční investice – AFI; zónu také ocenila plzeňská Hospodářská komora jako významný investiční počin v Plzeňském kraji.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

84% (38)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

грузовые перевозки одесса

best-cooler.reviews/rtic-tumbler-against-the-yeti-rambler-who-will-be-a-winner/
Všechna práva vyhrazena © 2018