Nová Karolina Park v Ostravě se úspěšně zaplňuje

Hlavní stránka / Regiony / Nová Karolina Park v Ostravě se úspěšně zaplňuje

31.3.2015

Nová Karolina Park v Ostravě se úspěšně zaplňuje OSTRAVA - Administrativní budova Nová Karolina Park v centru Ostravy je již téměř z poloviny zaplněna. Do budovy se v roce 2014 nastěhovalo 11 firem, které si pronajaly celkem 12 tisíc metrů čtverečních kancelářských a obchodních ploch. V tomto ohledu je Nová Karolina Park nejúspěšnější budovou na Ostravsku. Za své sídlo si tuto architektonicky zajímavou stavbu vybraly společnosti jako například Česká spořitelna, UniCredit Bank, NESS Czech, ABB či AXA ASSISTANCE.

Zaplňují se i retailové prostory v přízemí této moderní budovy o šesti nadzemních podlažích – svou pobočku zde otevřela např. Česká spořitelna nebo Raiffeisenbank a UniCredit Bank, nachází se zde květinářství nebo lékárna a na konci loňského roku byla budově Nová Karolina Park otevřena dosud největší prodejna hodinek tradiční české značky PRIM. Od dubna zde bude v provozu nová moderní jídelna, kterou budou moci využívat nejen nájemci, ale zejména široká veřejnost.
 
I pro letošní rok je developer Nové Karoliny Park optimistický. Na Ostravsku je patrný růst pracovních příležitostí, řada firem jak výrobních, tak v oblasti služeb a zejména IT, přijímá nové zaměstnance a expanduje. Co se týká IT sektoru, má společnost PASSERINVEST GROUP výborné reference. Společnosti Microsoft i Hewlett-Packard jsou dlouhodobými nájemci v pražském BB Centru a pro expanzi své české centrály si vybraly právě dokončovanou budovu DELTA, jejímž developerem je právě PASSERINVEST GROUP.
 
„Jsme velmi rádi, že se Nová Karolina Park postupně zaplňuje i přes dosavadní stagnaci ostravského realitního trhu. Svědčí to zejména o vysoké kvalitě budovy a atraktivitě lokality v centru města s výbornou dopravní dostupností. Velmi nás těší, že se zde našim nájemcům líbí, že je pro ně budova zajímavá a mohu prozradit, že o pronájmu dalších prostor v těchto dnech velmi intenzivně jednáme,“ komentuje úspěšný rok 2014 a potvrzuje optimistický výhled do roku 2015 Naďa Filina, Sales Manager PASSERINVEST GROUP.
 
Administrativní budova Nová Karolina Park je součástí rozsáhlého multifunkčního areálu Nová Karolina v blízkosti Masarykova náměstí v centru Ostravy. Developerem projektu Nová Karolina Park je joint venture společností PASSERINVEST GROUP, GEMO OLOMOUC a Multi Development Czech Republic. Její architektonický návrh pochází z dílny renomovaného ateliéru CMC architects architektů Víta Másla a Davida R. Chisholma. Budova a její okolí je významným komunikačním a dopravním uzlem moderní městské části Moravské Ostravy a revitalizované oblasti Karolina se snadnou dopravní dostupností a dostatečnou parkovací kapacitou.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

maxformer.com

www.kapli.kiev.ua

Японский чай матча
Všechna práva vyhrazena © 2018