Nové logistické centrum HPI-CZ urychlí vyřizování objednávek

Hlavní stránka / Regiony / Nové logistické centrum HPI-CZ urychlí vyřizování objednávek

26.3.2015

Nové logistické centrum HPI-CZ urychlí vyřizování objednávek HRADEC KRÁLOVÉ – Jeden z největších dodavatelů stavebního příslušenství pro všechny druhy střešních krytin a kompletního sortimentu pro zateplování budov u nás, společnost HPI-CZ, otevřela moderní logistické centrum včetně dvousetmetrového showroomu v ulici Na Brně v Hradci Králové. Výběr nové adresy v rámci východočeské metropole není náhodný – HPI-CZ zde sousedí se svým distribučním partnerem, společností TOPTRANS, která pro ni dlouhodobě zajišťuje dopravu zboží.

Blízkost obou firem přinese zákazníkům HPI-CZ rychlejší servis a snadnou dohledatelnost zásilek. Díky zjednodušení a zefektivnění procesů zvládne nové logistické centrum zásobovat celou republiku. Modernizace se tak týká i pobočky HPI-CZ v Plzni, která se přesídlí, obdobně jako hradecké logistické centrum, do blízkosti firmy TOPTRANS. Plzeňská pobočka si i nadále zachová možnost osobních odběrů zdarma, vyzvednutí zboží je přitom možné už následující den od zaslání objednávky. Doručení zboží po celé ČR prostřednictvím společnosti TOPTRANS standardně dodává HPI-CZ v pracovních dnech do 24 hodin od objednání.
 
Nové prostory se nacházejí v logisticky velmi dobře dostupné lokalitě na okraji města, s napojením na dálnici a další významné komunikace.  Oproti původním prostorám má nové logistické centrum HPI-CZ menší užitnou plochu, avšak umožňuje skladování až do výšky 11,5 metru. Díky efektivnímu využití plochy a lepší organizaci znamenala změna sídla pro společnost HPI-CZ navýšení kapacity skladu. Menší podlahová plocha pak v praxi znamená zkrácení časů na přípravu zakázek. Zboží je skladováno i manipulováno pod jednou střechou, nemůže tak dojít k jeho poškození, cesta zásilek k dopravci probíhá v rámci jednoho podlaží stejné budovy, jejich sledování je tedy podstatně snadnější. Nový systém kompletace objednávek navíc umožňuje ve stejném časovém úseku připravit více zakázek. Úzké propojení expedice a dopravy umožní HPI-CZ na požadavky zákazníků reagovat pružněji, bez časových ztrát. Po zabalení je zboží předáváno bez prodlevy dopravci.
 
Orientaci ve variantách řešení zákazníkům nabízí showroom o rozloze 200 metrů čtverečních s ukázkami použití jednotlivých profilů. U tak specifického sortimentu, jakým je stavební příslušenství, je reálná ukázka výrobku a jeho správné montáže zásadní. Pomůže rozhodnout se, který výrobek se nejlépe hodí pro řešený detail. Nové prostory skrývají také model střechy v reálné velikosti s prezentací všech nejdůležitějších prvků pro správnou funkci střechy a bezpečný pohyb po ní. Tréninková část showroomu poskytuje reprezentativní zázemí pro školení obchodních partnerů, ale i proškolování vlastních zaměstnanců.
 
Po stěhování hradecké pobočky čeká přemístění i pobočku v Plzni. Ta se, stejně jako sklad v Hradci Králové, nově zákazníkům představí v těsné blízkosti pobočky distribučního partnera, společnosti TOPTRANS. Ačkoliv její zásobování zajišťuje logistické centrum v Hradci Králové, zachová si možnost osobních odběrů zdarma i obchodní a technický servis. Vyzvednutí objednaného zboží je možné hned následující den po obdržení objednávky. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

инвестиционный портфель это

また、読み

また、読み xn--48jm9l298kivk3xn9wl.com
Všechna práva vyhrazena © 2018