Novým nájemcem v CTParku Brno je společnost EC Logistics

Hlavní stránka / Regiony / Novým nájemcem v CTParku Brno je společnost EC Logistics

10.4.2014

Novým nájemcem v CTParku Brno je společnost EC Logistics BRNO - Realitní společnost 108 AGENCY zprostředkovala pronájem logistické společnosti EC Logistics v prostorách CTParku Brno na Černovické terase. EC Logistics nově využívá skladovací prostory o rozloze 4200 metrů čtverečních se skladovou plochou pro 4 200 palet a 200 metrů čtverečních prostor pro administrativní zázemí.

„Rozšíření EC Logistics je díky novým a moderním prostorám v CTParku Brno zhruba pětinásobné. Umožní expanzi firmy, která nám pomůže ke zkvalitnění našich přepravních služeb pro zásilky z celé Evropy do Turecka, Gruzie, Ázerbájdžánu, Arménie, Ruska, Kazachstánu a dalších zemí Společenství nezávislých států,“ uvedl Lukáš Vokoun, generální manažer EC Logistics.  
 
EC Logistics je součástí mezinárodní skupiny East Cargo Link, která patří k lídrům v oblasti poskytování komplexních dopravních a logistických služeb ve střední Evropě. EC Logistics nabízí mezinárodní leteckou, námořní a silniční přepravu zásilek, pojištění služeb a celní deklaraci. Do nových prostor se společnost přestěhovala z brněnských Ivanovic.
 
„Spojení moderních prostor, vysokých technických standardů parku a velmi dobré lokality s napojením na důležité dopravní tepny ihned odpovídalo náročným požadavkům klienta,“ vysvětluje důvody, proč si společnost vybrala právě CTPark Brno Ing. Jakub Holec, jednatel 108 AGENCY.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

sweet-smoke.com.ua/ugol

https://farm-pump-ua.com/

http://dopingman.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018