Obce na Chomutovsku získaly zdarma pozemky

Hlavní stránka / Regiony / Obce na Chomutovsku získaly zdarma pozemky

1.2.2013

Obce na Chomutovsku získaly zdarma pozemky CHOMUTOV - Zaměstnanci pobočky Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Chomutově bezúplatně převedli koncem roku 2012 obcím v okrese Chomutov a Most nemovitosti v účetní hodnotě téměř 4,5 milionu korun.

Nejvíce nemovitostí si do svého majetkového portfolia připsalo Město Jirkov, kterému ÚZSVM převedl 12 pozemků v katastrálním území Jirkov o celkové rozloze 10 928 metrů čtverečních a účetní hodnotě necelých 3,3 milionu korun. Jednalo se o pozemky pod místními komunikacemi, chodníky a pozemky veřejné zeleně.
 
Parcely v účetní hodnotě 549 tisíc korun v katastrálních územích Miřetice u Klášterce nad Ohří a Klášterec nad Ohří převedl ÚZSVM městu Klášterec nad Ohří. Tři pozemky o celkové výměře 2 995 metrů čtverečních se nacházejí pod tělesy chodníků, či tvoří veřejnou zeleň.
 
Ke sjednocení vlastnictví pozemku a tělesa komunikace došlo také v obci Údlice, a to převodem pozemku pod místní komunikací o rozloze 3072 metrů čtverečních a účetní hodnotě 332 tisíc korun.
 
Obci Libědice převedl ÚZSVM tři nemovitosti v účetní hodnotě 152 tisíc korun. Jednalo se o parcelu pod komunikací, a dále o pozemek vedený jako zastavěná plocha a nádvoří, který tvoří funkční celek s budovou hasičské zbrojnice. Ta byla také součástí bezúplatného převodu a nyní ji využívá nezisková organizační složka obce – Sbor dobrovolných hasičů Libědice.
 
Město Kadaň získalo pozemek pod místní komunikací o rozloze 248 metrů čtverečních a účetní hodnotě 48 tisíc korun. Zatravněný pozemek a pozemek pod místní komunikací v účetní hodnotě 12 tisíc korun převedl ÚZSVM obci Březno. Další parcelu pod místní komunikací v účetní hodnotě 31 tisíc korun o rozloze 1193 metrů čtverečních získala obec Křimov. Tři pozemky o celkové výměře 1317 metrů čtverečních a účetní hodnotě 55 tisíc korun předal ÚZSVM obci Místo. Jedná se o pozemky pod místními komunikacemi v katastrálních územích Místo a Vysoká Jedle.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

узнать больше www.profvest.com

подробнее

источник pills24.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018