Obchodní dům v Třemošné bude dále sloužit místním lidem

Hlavní stránka / Regiony / Obchodní dům v Třemošné bude dále sloužit místním lidem

16.4.2013

Obchodní dům v Třemošné bude dále sloužit místním lidem TŘEMOŠNÁ - Do finále se blíží prodej obchodního domu v centru Třemošné u Plzně. O novém majiteli se rozhodne v nejbližších dnech. Prodejny a další služby, které obyvatelé tohoto města hojně na západě Čech využívají, tu ale s největší pravděpodobností zůstanou.

Budova vynáší ročně na nájmech zhruba 2,86 milionu korun. Její prodej za 23 miliony korun realizuje realitní společnost Naxos.  Zájem o toto obchodní centrum mají podnikatelé z blízkého okolí, ale i ze sousedních regionů. Jde o investory orientující se na podobný typ komerčních nemovitostí. 
 
Využití současného obchodního domu po jeho prodeji k jiným účelům nepřichází podle manažera z Naxosu Jana Sachra takřka v úvahu. „Nejzajímavější je jeho poloha uprostřed města v sousedství pošty a městského úřadu. A je v něm de facto vše pod jednou střechou, ať už jsou to obchody s potravinami, oblečením a dalším sortimentem, banka, pojišťovna či restaurace. Což je zároveň pro investora ideální složení nájemců, jichž je celkem 16,“ říká. Dodává, že v budově jsou připraveny také rekonstruované prostory pro budoucí lékařské ordinace. 
 
„Dům je vhodný právě pro místní investory, kteří hledají investici se stabilním výnosem a nízkou mírou rizika. A protože je do budoucna zajištěna i správa této budovy, nebudou se muset budově věnovat,“ uzavírá Jan Sachr. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Dražby, exekuce, aukce | Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.velotime.com.ua

складское оборудование

обращайтесь www.xn----7sbajornvhu8c.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018