P3 předala Mountfieldu novou halu v PointParku Prague D1

Hlavní stránka / Regiony / P3 předala Mountfieldu novou halu v PointParku Prague D1

18.5.2014

P3 předala Mountfieldu novou halu v PointParku Prague D1 PRAHA - Společnost PointPark Properties (P3) slavnostně předala společnosti Mountfield nové logistické centrum a centrální distribuční sklad o rozloze 15 375 metrů čtverečních v logistickém areálu PointPark Prague D1. Mountfield zde zkonsoliduje své lokální skladové kapacity do jednoho centrálního skladu.

Výstavba pro Mountfield byla zahájena v říjnu loňského roku a dokončena na konci února, poté proběhla úprava vnitřních prostor a testovací fáze. Společnost Mountfield využívá v nové hale tři čtvrtiny prostor z celkových 20 tisíc metrů čtverečních, zbývajících 4 800 metrů čtverečních bylo postaveno spekulativně pro budoucí pronájem. Budova je vybavena moderními technologiemi, které přinášejí svým uživatelům úspory provozních nákladů. „Patří k nim například vyvážená kombinace zvýšeného počtu světlíků jako zdroje přirozeného světla a inteligentního úsporného osvětlení nebo izolované nakládací rampy,“ říká Tomáš Míček, Country Head P3 pro Českou republiku. Nová hala navazuje na distribuční centrum, které dokončila společnost P3 pro Yusen Logistics již loni v létě.

„Společnost Mountfield využila náš BTS program (pozn. BTS – Build-to-Suit), který umožňuje firmám rychlý přístup k novým průmyslovým halám stavěným na míru. V celé Evropě máme k dispozici pozemky s povoleními, které umožňují další výstavbu o rozloze 541 tisíc metrů čtverečních,“ uvádí Peter Bečár, Managing Director P3 pro střední a východní Evropu. Podle jeho slov je výstavba PointParku Prague D1 díky tomuto projektu dokončena a park je téměř plně obsazen.
 
PointPark Prague D1, který se nachází poblíž Strančic přibližně 15 minut od centra Prahy na exitu 15 dálnice D1, je považován za dopravní uzel spojující Českou republiku s celosvětovou logistickou sítí. Mezi jeho klíčové nájemce patří firmy Auto Kelly, DB Schenker, HOPI, PST CLC nebo Yusen Logistics. PointPark Prague D1, který zahrnuje čtyři skladové a distribuční budovy, nabízí nájemcům 24hodinovou recepci, kancelářské prostory a je dostupný městskou hromadnou dopravou.
 
Na snímuku zleva Tomáš Kubín, Head of Construction, P3, Jana Moravová, výkonná ředitelka společnosti Mountfield a Tomáš Míček, Country Head P3 v České republice při přestřihávání slavnostní pásky
 
 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

P3-nova-hala-pro-Mountfield-exterier.jpg

P3-nova-hala-pro-Mountfield-exterier.jpg

P3-nova-hala-pro-Mountfield-strihani-pasky.JPG

P3-nova-hala-pro-Mountfield-strihani-pasky.JPG

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

http://www.etalon.com.ua

best-cooler.reviews

У нашей организации нужный веб портал , он описывает в статьях про 220km.net/.
Všechna práva vyhrazena © 2018