Palmer Capital zvítězil v tendru na sídlo ROP Severozápad

Hlavní stránka / Regiony / Palmer Capital zvítězil v tendru na sídlo ROP Severozápad

14.5.2013

Palmer Capital zvítězil v tendru na sídlo ROP Severozápad PRAHA/ÚSTÍ NAD LABEM – Správce nemovitostních fondů a nemovitostí, společnost Palmer Capital, zvítězila ve výběrovém řízení na nové sídlo ROP Severozápad. Ten se přestěhuje do budovy v Berní ulici 2261/1, kterou společnost v Ústí nad Labem vlastní a spravuje. Na základě smlouvy si bude ROP Severozápad pronajímat 1 500 metrů čtverečních po dobu tří let. Do nových prostor se přestěhuje v červnu 2013.

ROP Severozápad v současné chvíli sídlí v ulici Masarykova 3488/1, ale rostoucí nájemné je vedlo k vypsání tendru za účelem vyhledat nové prostory. Palmer Capital byla jednou ze společností, které se dostaly do posledního kola výběrového řízení. „Při hledání nových prostor jsme vybírali z mnoha možností a konkurence byla poměrně velká. Pro objekt společnosti Palmer Capital jsme se rozhodli proto, že nabízí nejlepší poměr mezi cenou a kvalitou, kterou jsme požadovali,“ říká Petr Navrátil, předseda ROP Severozápad.
 
Palmer Capital spravuje nemovitosti v hodnotě přes 1,2 miliardy euro ze svých kanceláří, z nichž je devět umístěno ve Velké Británii, šest v kontinentální Evropě a dvě v Asii. Společnost vlastní přes 250 nemovitostí, které spravuje jménem jiných investorů nebo na základě pověření třetích stran. Společnost zaměstnává přes 100 lidí ať již přímo, nebo v rámci společností, do kterých investovala.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

https://progressive.ua

аккумулятор на копейку

узнать больше www.profvest.com
Všechna práva vyhrazena © 2018