Plavecký areál v Rokycanech prošel výraznou přestavbou

Hlavní stránka / Regiony / Plavecký areál v Rokycanech prošel výraznou přestavbou

30.9.2016

Plavecký areál v Rokycanech prošel výraznou přestavbou Koupaliště v Rokycanech prošlo během tohoto roku dvěma etapami přestavby za účelem zatraktivnění pro návštěvníky. Největší proměnu prodělalo původní pískoviště u dětského brouzdaliště. To nahradila unikátní písková plocha s interaktivními herními prvky využívajícími tekoucí vodu.

„Nová atrakce na místě původního pískoviště využívá soustavu korýtek, do kterých děti mohou vlastní silou pumpovat vodu a dle svého uvážení měnit její tok. Součástí jsou i bagry na písek, díky kterým lze budovat další nádrže a hráze,“ říká Jaromír Kafka, výkonný ředitel společnosti Sportakcent, která se od roku 1991 významně podílí na moderní podobě bazénářství v České republice a stojí za návrhem a realizací interaktivního hřiště u bazénu v Rokycanech.

Součástí první etapy přestavby byl i přesun 42 metrů dlouhého tobogánu z krytého bazénu na venkovní koupaliště. Na místo demontovaného tobogánu je v těchto dnech v rámci druhé etapy přestavby umisťován whirlpool pro deset osob. Přibylo i brouzdaliště s atrakcemi pro batolata. Během měsíce října bude ještě krytý bazén doplněn o devadesátimetrový nový tobogán s unikátním prosvětlením.
 
 
Plavecký areál v Rokycanech byl postaven v roce 2002. Původně obsahoval pětadvacetimetrový bazén, dětský výcvikový bazén, protiproud a chrliče vody, parní kabinu a saunu. 

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

у нас

best-cooler.reviews
Všechna práva vyhrazena © 2018