Pojišťovna Allianz má nově regionální centrálu v ústeckém komplexu CPI City Center

Hlavní stránka / Regiony / Pojišťovna Allianz má nově regionální centrálu v ústeckém komplexu CPI City Center

5.5.2014

Pojišťovna Allianz má nově regionální centrálu v ústeckém komplexu CPI City Center ÚSTÍ NAD LABEM - Pojišťovna Allianz přesunula své regionální ředitelství pro Ústecký kraj do administrativního komplexu CPI City Center v Ústí nad Labem, kde zároveň otevře novou obchodní pobočku. Vedení pojišťovny si od moderních prostor se špičkovými technologiemi slibuje především úsporu nákladů a díky vhodnému dispozičnímu řešení také lepší komunikaci mezi jednotlivými odděleními.

„Budova nabízí vysoce kvalitní, moderní a flexibilní kancelářské prostory i maloobchodní či gastronomické služby přilehlého kongresového hotelu Clarion, což našim zaměstnancům poskytuje jedinečné pracovní prostředí přímo v centru města i regionu,“ řekl Marian Derenin, regionální obchodní ředitel Allianz pojišťovny.
 
Pojišťovna Allianz přesunem regionálního ředitelství do ústeckého CPI City Center získala kromě efektivnějšího provozu a vysokého komfortu především reprezentativní kanceláře i novou pobočku pro své klienty. „Nabízíme špičkové kanceláře v regionu a skutečnost, že se pro naše prostory společnost Allianz rozhodla, jen podtrhuje kvalitu naší budovy. Stejně tak díky moderním technologiím CPI City Center garantuje efektivnější fungování a s tím spojenou úsporu v celkových provozních nákladech,“ říká Daniel Punda, manažer pronájmu kanceláří CPI City Center Ústí nad Labem.
 
Pojišťovna Allianz rozšířila řady nájemců administrativně-obchodního komplexu, který je sídlem například call centra Vodafone, poradenské společnosti Partners či Swiss Life Select. Prodejnu má v komplexu také Tesco a obchodní jednotku zde umístila i Hypoteční banka. Volné plochy k pronájmu pro další budoucí nájemce jsou ještě k dispozici. CPI City Center Ústí nad Labem nabízí i další synergické efekty, jako parkování přímo v podzemních garážích či kvalitní stravování, catering, konferenční prostory a ubytování v přilehlém čtyřhvězdičkovém kongresovém hotelu Clarion.
  
Kanceláře nejvyššího standardu A o celkové pronajímatelné ploše 5 705 metrů čtverečních se nacházejí ve třech nadzemních podlažích a lze je přizpůsobit přímo dle konkrétních požadavků jako open space nebo jako samostatné kanceláře a tím reagovat na přesný požadavek na specifické fungování každého nájemce. Další výhodou je strategické umístění v centru města s vynikajícím napojením na hlavní městské i regionální komunikace.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

read more

pills24.com.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018