Projekt Quadrio nabídne vyvážený mix kvalitních obchodů a služeb

Hlavní stránka / Regiony / Projekt Quadrio nabídne vyvážený mix kvalitních obchodů a služeb

12.5.2014

Projekt Quadrio nabídne vyvážený mix kvalitních obchodů a služeb PRAHA - Nájemcem multifunkčního centra Quadrio na Národní třídě v centru Prahy bude nově i prvotřídní restaurace KOGO. Quadrio tak potvrzuje vysokou kvalitu přibližně sedmi desítek obchodů a služeb, na které se návštěvníci obchodní galerie i nájemci kanceláří mohou těšit již od podzimu tohoto roku. „Podepsáním smlouvy s restaurací KOGO jsme doplnili mix nájemců, kteří do nově vznikajícího veřejného prostoru přinesou pestrou škálu kvalitních služeb,“ řekl Peter Fazekaš, ředitel pronájmu nákupních center realitní skupiny CPI Group.

Kromě gastronomických zážitků restaurace KOGO se mezi dalšími nájemci komplexu Quadrio objeví značky jako Euronics, Neoluxor, finanční centrum ERA, dm Drogerie, Nanu Nana, Sephora, Promod, CCC, STORM, Tchibo, Tescoma, hračky HM studio a Sparkys. Dále se počítá s lékárnou, čistírnou oděvů, lahůdkami Apetit, ale i kavárnami, cukrárnou a dalšími obchody.
 
Nákupní galerii tvoří dvě podzemní a dvě nadzemní podlaží s celkovou plochou přibližně 8500 metrů čtverečních.  Součástí obchodních pasáží bude ve 2. podzemním podlaží výstup z frekventované stanice metra B Národní třída a výhodou je také tramvajový uzel přímo před budovou. Multifunkční komplex Quadrio na prestižní adrese s vynikající dopravní i pěší dostupností obohatí centrum pražské metropole nejen o nákupní galerii, ale také o luxusní byty či nabídku špičkových kanceláří. Otevření je naplánováno na podzim letošního roku.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

курс данабола

https://chemtest.com.ua/

обращайтесь yarema.ua
Všechna práva vyhrazena © 2018