Průmyslová Business Park má nového nájemce

Hlavní stránka / Regiony / Průmyslová Business Park má nového nájemce

1.3.2014

Průmyslová Business Park má nového nájemce PRAHA - Společnost MyMedia, provozovatel internetových obchodů s dětským zbožím feedo.cz a feedo.sk, si pronajala prostřednictvím 108 AGENCY prostory v objektu Průmyslová Business Park v Praze 10. Zde bude mít na ploše 1912 metrů čtverečních sklad pro svůj e-shop a kanceláře o velikosti 370 metrů čtverečních.

Prostory byly původně pronajaty společnosti Mediaservis, která ale vzhledem k reorganizaci začlenění pod společnost Cromwell celou plochu nevyužila. Společnost Mediaservis si ponechala pouze kancelářskou část o velikosti zhruba tisíc metrů čtverečních a v rámci úspory nákladů se rozhodla prostřednictvím 108 AGENCY pronajmout nevyužité prostory jinému zájemci.
 
„Po vzájemné dohodě se společností Mediaservis jsme se zaměřili na co nejrychlejší nalezení nového nájemce. MyMedia bude v pronajatých prostorech působit i po uplynutí původní nájemní smlouvy Mediaservisu, tedy minimálně do roku 2015,“ uvedl Jakub Holec, jednatel společnosti 108 AGENCY.
 
108 AGENCY je česká realitně-konzultantská společnost s výhradním zaměřením na komerční nemovitosti v České republice a na Slovensku. Vznikla v roce 2009 a od té doby úspěšně uzavřela řadu transakcí. Mezi největší a dosud nejvýznamnější transakci, kterou společnost realizovala v roce 2013, patří zajištění prodeje výrobního závodu Panasonic v Žatci o rozloze 36 tisíc metrů čtverečních a 23,6 hektarů pozemků a jeho následný pronájem společnosti Grammer.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

83% (40)

8% (4)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

maxformer.com

автоматический полив хантер
Všechna práva vyhrazena © 2018