Síť CTParků nově rozšíří parky v Uherském Hradišti a Přešticích

Hlavní stránka / Regiony / Síť CTParků nově rozšíří parky v Uherském Hradišti a Přešticích

21.1.2015

Síť CTParků nově rozšíří parky v Uherském Hradišti a Přešticích PRAHA – Současná síť CTParků se nově rozšíří o další dva – v Uherském Hradišti na jihu Moravy a v západočeských Přešticích. CTPark Uherské Hradiště nabídne celkem tři haly o celkové pronajímatelné ploše téměř 60 tisíc metrů čtverečních, CTPark Přeštice pak plochu 26 700 metrů čtverečních.

Plánované dokončení první haly v Uherském Hradišti o rozloze 20 tisíc metrů čtverečních bude ve třetím čtvrtletí tohoto roku. V CTParku Přeštice v blízkosti Plzně buduje CTP již nyní zázemí pro globálního lídra automobilového průmyslu společnost IAC (International Automotive Components). První fáze o ploše 17 tisíc metrů čtverečních bude dokončena v létě tohoto roku.
 
CTPark Uherské Hradiště leží 40 kilometrů od česko-slovenských hranic, pět kilometrů od mezinárodního letiště v Kunovicích v dopravně dobře dostupném místě na trase rychlostní komunikace E50 z Brna do slovenského Trenčína. CTPark Uherské Hradiště je ideální místo pro logistické firmy provozující mezinárodní dopravu nebo výrobu.
 
CTPark Přeštice je vzdálen pouhých 15 kilometrů od Plzně, města prověřeného průmyslovou výrobou již od poloviny 19. století. Region těží z blízkosti německých hranic a praktického dálničního napojení na Prahu a Norimberk. Blízkost Plzně nabízí díky technické univerzitě kvalifikované zaměstnance, kteří se do CTParku Přeštice mohou jednoduše dopravit městskou hromadnou dopravou. CTPark Přeštice je vhodným místem pro firmy vyhledávající sídlo pro distribuční centra obsluhující střední a východní Evropu.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

http://maxformer.com

https://adulttorrent.org
Všechna práva vyhrazena © 2018