Síť CTParků rozšířil CTPark Hradec Králové

Hlavní stránka / Regiony / Síť CTParků rozšířil CTPark Hradec Králové

21.11.2014

Síť CTParků rozšířil CTPark Hradec Králové HRADEC KRÁLOVÉ/PRAHA - Více než 21 tisíc metrů čtverečních pronajímatelné plochy nabídne CTPark Hradec Králové, který se stává součástí středoevropské sítě CTParků. „Hradec Králové nabízí i díky řadě univerzit kvalifikované zaměstnance, kteří se mohou uplatnit v oborech vědy, informatiky nebo managementu. Region má navíc dlouholetou průmyslovou tradici a nabízí vynikající dostupnost do všech strategických směrů Evropy,“ říká Remon Vos, ředitel společnosti CTP.

CTPark Hradec Králové se nachází 10 minut od centra města. Je jednoduše dostupný jak městskou hromadnou dopravou, tak pro nákladní automobily.
 
CTP je vedoucím developerem komerčních nemovitostí v České republice. Hlavní činností společnosti je síť 36 CTParků, které se nacházejí po celé České republice, Slovensku, Rumunsku a Polsku. Další součástí aktivit společnosti je Spielberk Office Centre v Brně (vlajková loď kancelářských projektů CTP), CTOffice a CTZone (inteligentní řešení pro malé a střední podnikatele). Nově dostaven je administrativní projekt IQ Ostrava v centru města. Celková plocha, kterou CTP provozuje, představuje 2,125 milionu metrů čtverečních, očekávaný příjem z pronájmu pro rok 2014 činí 138 milionů eur.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

84% (38)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

заказать табак для кальяна

www.pills-generic.com
Všechna práva vyhrazena © 2018