Společnost ABB se stěhuje do ostravského Nová Karolina Parku

Hlavní stránka / Regiony / Společnost ABB se stěhuje do ostravského Nová Karolina Parku

13.1.2014

Společnost ABB se stěhuje do ostravského Nová Karolina Parku OSTRAVA - Dalším nájemcem, který se rozhodl pro moderní administrativní budovu v centru Ostravy - Nová Karolina Park, je společnost ABB ČR. Ta je předním poskytovatelem technologií pro energetiku a automatizaci, které umožňují energetickým a průmyslovým podnikům zvyšovat výkonnost při současném snížení dopadu jejich činnosti na životní prostředí. V České republice působí v osmi lokalitách a zaměstnává více než 3 300 lidí.

„Investice do výrobních závodů a inženýrských středisek, jakým je právě globální inženýrské centrum v Ostravě, jsou pro naši společnost dlouhodobou prioritou. Jejich přínosy zdůrazňují i úspěchy českých inženýrů a význam tohoto ostravského střediska pro evropské zákazníky z oblasti průmyslu,“ uvedl Hannu Kasi, generální ředitel společnosti ABB ČR.
 
Nové sídlo na Nové Karolině nabídne firmě ABB také více než 300 metrů čtverečních plochy pro testování, servis a školicí prostory ABB University.  „V souladu s našimi standardy má nová budova dispozici na mimořádném místě a splňuje i energetické nároky současnosti. Přesun jednotky je plánován v první polovině roku 2014,” dodal Hannu Kasi.
 
Moderní administrativní objekt Nová Karolina Park je součástí rozsáhlého multifunkčního areálu realizovaného v blízkosti Masarykova náměstí v centru města Ostravy pod názvem Nová Karolina. Developerem projektu Nová Karolina Park je joint venture společností PASSERINVEST GROUP, GEMO OLOMOUC a Multi Development Czech Republic. Celý projekt se rozkládá na 32 hektarech plochy a nabízí nejenom obchodní a zábavní centrum, ale i moderní kanceláře a nové byty.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

http://topobzor.info
Všechna práva vyhrazena © 2018