Společnost BARVY A LAKY HOSTIVAŘ obsadí část parku P3 Prague Horní Počernice

Hlavní stránka / Regiony / Společnost BARVY A LAKY HOSTIVAŘ obsadí část parku P3 Prague Horní Počernice

10.9.2015

Společnost BARVY A LAKY HOSTIVAŘ obsadí část parku P3 Prague Horní Počernice PRAHA - Společnost P3 pronajala část svého parku P3 Prague Horní Počernice, konkrétně více než sedm tisíc metrů čtverečních firmě BARVY A LAKY HOSTIVAŘ. Významná česká firma zabývající se vývojem, výrobou a prodejem nátěrových hmot se stěhuje ze svých stávajících prostor v Hostivaři po téměř 79 letech. Rozhodnutí o přesídlení do nových prostor je výsledkem dynamického rozvoje tohoto tradičního výrobce s více než 120 letou historií.

Skladové plochy budou zahrnovat 5841 metrů čtverečních a budou vybaveny speciálními nakládacími rampami a energeticky úspornými technologiemi. V nových kancelářích o celkové ploše 1250 metrů čtverečních pak nalezne své nové pracoviště všech 90 zaměstnanců. „Rozhodnutí společnosti BARVY A LAKY HOSTIVAŘ připojit se k nájemcům parku P3 Prague Horní Počernice po tak dlouhé době strávené ve svém starém působišti je výrazem skutečné důvěry v náš rychle se rozvíjející park,“ říká Tomáš Míček, ředitel společnosti P3 pro Českou republiku.

„Z našeho hostivařského areálu, který v době dokončení patřil k nejmodernějším podnikům distribuujícím do celé východní Evropy, se stěhujeme po téměř 79 letech. Změna sídla a distribučního skladu je tedy pro naši společnost BARVY A LAKY HOSTIVAŘ významným a dobře promyšleným krokem,“ říká Dariusz Jakubowicz, předseda představenstva BARVY A LAKY HOSTIVAŘ a.s. Podle jeho slov areál společnosti P3 v Horních Počernicích oslovil nového nájemce zejména výbornou polohou a dobrou infrastrukturou.
 
P3 Prague Horní Počernice se nachází v okrese Praha - východ, 15 minut od centra Prahy, na exitu 3 rychlostní silnice R10 spojující Prahu s Německem. Park je dostupný hromadnou dopravou a železniční stanice je vzdálená necelý 1 km. Jeho výstavba byla zahájena v roce 2006 a v současnosti park tvoří 28 budov.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

84% (38)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

www.lkredit.com.ua

читайте здесь www.rezeptfrei-viagra.com
Všechna práva vyhrazena © 2018