Společnost L&L Products zamířila do Business Parku Rudná

Hlavní stránka / Regiony / Společnost L&L Products zamířila do Business Parku Rudná

17.12.2013

Společnost L&L Products zamířila do Business Parku Rudná PRAHA - Tým industriálních nemovitostí Jones Lang LaSalle uzavřel další nájemní smlouvu v logistickém parku Business Park Rudná. Společnost L&L Products, výrobce komponentů pro automobilový a letecký průmysl, je nováčkem na českém trhu. Do České republiky z Austrálie přiváží zcela novou technologii. Firma L&L Products v Business Parku Rudná otevře výrobní linku, která bude produkovat netkané textilie pro automobilový průmysl. V první fázi si pronajala 5 300 metrů čtverečních výrobních ploch s možností rozšíření této plochy v budoucnu.

„Jsme rádi, že v Business Parku Rudná můžeme přivítat čistě výrobní společnost. Nakonec, budovy parku byly původně vystavěny právě pro výrobu s vyšší přidanou hodnotou, jakou představuje právě L&L Products,“ říká Milan Korbelář, Associate Director oddělení industriálních nemovitostí Jones Lang LaSalle.
 
První haly areálu Business Park Rudná byly postaveny v roce 1997. V uplynulých 15 letech se areál rozrostl na celkem 20 hal, které dohromady nabízí 150 tisíc metrů čtverečních moderních skladových a industriálních ploch. V areálu sídlí především logistické, výrobní a maloobchodní společnosti. Majitelem business parku je nemovitostní fond Heitman, správu business parku zajišťuje společnost Jones Lang LaSalle.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

как вложить деньги в акции

еще по теме

http://steroid-pharm.com
Všechna práva vyhrazena © 2018