Společnost PPL otevřela největší balíkové překladiště v ČR

Hlavní stránka / Regiony / Společnost PPL otevřela největší balíkové překladiště v ČR

30.9.2013

Společnost PPL otevřela největší balíkové překladiště v ČR PRAHA - Společnost PPL, vlastněná dceřinou společností DHL Freight, otevřela za účasti zákazníků, novinářů a strategických partnerů nové centrální překladiště pro balíkové zásilky. „K výstavbě tohoto logistického komplexu nás vedl stále rostoucí počet zásilek a již nedostačující kapacita původního překladiště,“ vysvětluje generální ředitel společnosti PPL CZ Pavel Horák.

Podle jeho slov kapacita a nejmodernější technologie překladiště umožní firmě PPL zvládnout rostoucí počty balíků a tím přispěje k posílení její pozice jedničky na trhu expresní přepravy. Nový objekt se nachází v lokalitě Říčany - Jažlovice u dálnice D1 a zároveň slouží jako regionální depo pro oblast východní části Prahy a středních Čech. Hodinová kapacita překládaných zásilek se zvedla ze čtyř tisíc na 14 tisíc a v případě propojení s depem až na 18 tisíc zásilek za hodinu.
 
Celkem je k dispozici přes 190 nakládacích a vykládacích ramp pro kamiony a dodávky. Válečková dráha dosahuje délky téměř tří kilometrů s maximální rychlostí 3 m/s. Celková plocha areálu je 50 tisíc metrů čtverečních, z toho 12 tisíc metrů čtverečních pro překladiště a budovy depa a administrativy. Investice výstavby dosáhla výše 24,7 milionů eur. „Otevřením nového HUBu můžeme zákazníkům nabídnout ještě rychlejší, flexibilnější a spolehlivější doručení než je tomu dnes. Věříme, že společně s nejširší nabídkou produktů a služeb výrazně upevníme své postavení na trhu expresních balíků,“ dodal Pavel Horák.
 
Společnost PPL CZ s.r.o. je součástí divize DHL Freight skupiny Deutsche Post DHL.Nabízí široké portfolio vnitrostátních a mezinárodních expresních přepravních služeb.Od počátku své existence se PPL specializuje na vnitrostátní balíkovou přepravu pro firmy a podnikatele, kde je jedničkou na trhu. V roce 2007 jako první soukromá společnost nabídla řešení pro doručování balíků na soukromou adresu, kde je dnes druhým největším hráčem na trhu po státem vlastněné České poště.

Autor: Tomáš Johánek   |   Sekce: Regiony | Novinky na webu   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Fotografie k článku

nova-hala-PPL-2.jpg

nova-hala-PPL-2.jpg

nova-hala-PPL-v-Jazlovicich.JPG

nova-hala-PPL-v-Jazlovicich.JPG

slavnostni-otevreni-nove-haly-PPL.jpg

slavnostni-otevreni-nove-haly-PPL.jpg

technologie-v-nove-hale-PPL.jpg

technologie-v-nove-hale-PPL.jpg

Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvek


 Datum  

Anketa

Jaký je pro vás nejoblíbenější zdroj o nových rezidenčních projektech?

85% (40)

6% (3)

4% (2)

4% (2)


Přihlášení

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  - © 2018

2012 MEDIATO, Všechna práva vyhrazena. Bez souhlasu redakce je zakázáno publikovat jakékoli materiály z tohoto webu 

автополив газона

http://220km.net

www.medicaments-24.net
Všechna práva vyhrazena © 2018